Полуприколки за добиток

Резултати пронајдени: 30

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки за добиток
 • Бренд
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Опции
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA31U EU certificate valid until 09/22
1
20
Полуприколка за добиток
Pezzaioli SBA31U EU certificate valid until 09/22
BAS World
Холандија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26200 kg
Бруто тежина: 39000 kg
44 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка за добиток Menke 3 Stock Hubdach Liftachse "NEU" Vollalu
4
Полуприколка за добиток
Menke 3 Stock Hubdach Liftachse "NEU" Vollalu
WS Trucks GmbH
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27240 kg
Бруто тежина: 38000 kg
148 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli Viehtransportauflieger Pezzaioli SBA63-CO
1
Полуприколка за добиток
Pezzaioli Viehtransportauflieger Pezzaioli SBA63-CO
Wiese Transporttechnik Gmbh
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 14ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli Viehtransportauflieger Pezzaioli SBA31
1
Полуприколка за добиток
Pezzaioli Viehtransportauflieger Pezzaioli SBA31
Wiese Transporttechnik Gmbh
Германија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 14ден
Полуприколка за добиток lako T232A
12
Полуприколка за добиток
lako T232A
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 1993
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 22920 kg
Бруто тежина: 32000 kg
8 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка за добиток CUPPERS LVO 12-27 AL 5 Levels Livestock trailer
20
Полуприколка за добиток
CUPPERS LVO 12-27 AL 5 Levels Livestock trailer
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 2014
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 28100 kg
Бруто тежина: 39000 kg
67 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 16ден
Полуприколка за добиток CUPPERS LSDO 12-27L
20
Полуприколка за добиток
CUPPERS LSDO 12-27L
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 1991
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29760 kg
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA 63 S
20
Полуприколка за добиток
Pezzaioli SBA 63 S
Companjen BV
Холандија
Ново
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27000 kg
Бруто тежина: 37500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA**
20
Полуприколка за добиток
Pezzaioli SBA**
Companjen BV
Холандија
Ново
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 25000 kg
Бруто тежина: 36500 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA 31 G
19
Полуприколка за добиток
Pezzaioli SBA 31 G
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 2019
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27500 kg
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Michieletto 19ACDB
20
Полуприколка за добиток
Michieletto 19ACDB
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 24000 kg
Бруто тежина: 37800 kg
47 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток CUPPERS LVO 12-27 ASL
20
Полуприколка за добиток
CUPPERS LVO 12-27 ASL
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27300 kg
Бруто тежина: 39000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Gray and Adams GADD3T
20
Полуприколка за добиток
Gray and Adams GADD3T
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 23960 kg
Бруто тежина: 36000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA 62 U
20
Полуприколка за добиток
Pezzaioli SBA 62 U
Companjen BV
Холандија
Година на производство: 2011
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 23700 kg
Бруто тежина: 36000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток MARQUARDT TURNIER T/A
20
Полуприколка за добиток
MARQUARDT TURNIER T/A
Ritchie Bros. Auctioneers - Germany
Германија
Година на производство: 1995
Прашајте за цена
Аукција
Онлајн: 17ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli , 3 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, 2 Stück
8
Полуприколка за добиток
Pezzaioli , 3 Stock , Viehtransporter , Tränkeranlage, 2 Stück
MG Handel GmbH
Австрија
Година на производство: 2009
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
44 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 24ден
Полуприколка за добиток Pezzaioli SBA 63 4Stock Vollausstattung GPS Top Zustand
20
Полуприколка за добиток
Pezzaioli SBA 63 4Stock Vollausstattung GPS Top Zustand
WS Trucks GmbH
Германија
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26770 kg
Бруто тежина: 39000 kg
69 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 7ден
Полуприколка за добиток Fruehauf FRUEHAUF TF 34
11
Полуприколка за добиток
Fruehauf FRUEHAUF TF 34
Braem
Белгија
Година на производство: 1997
Корисна носивост: 25960 kg
Бруто тежина: 38000 kg
2 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 26ден
Полуприколка за добиток New PLAVAC 3+4
5
Полуприколка за добиток
New PLAVAC 3+4
SC OTTO TRAILER SRL
Романија
Ново
Година на производство: 2021
Број на оски: 3-оски
126 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 3ден
Полуприколка за добиток Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk
20
Полуприколка за добиток
Menke 4 Stock Lenk Lift Typ2 Lüfter Dusche Tränk
WS Trucks GmbH
Германија
Година на производство: 2011
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27240 kg
Бруто тежина: 38000 kg
48 890  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 5ден
Страница 1 од 2
Резултати пронајдени: 30
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.