Полуприколка со страна на спуштање SDC ALU sider

Онлајн: 2мес 6ден

Бренд SDC
Идентификација 6006
Година на производство 2019
Бруто тежина 54 000 kg
Должина 13 590 mm
Ширина 2 550 mm
Локација Данска, Esbjerg
Телефон +45 75 15...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 4-оски
  • основа на тркалото: 1 310 mm
  • сопирачки: тапан
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • гуми: 385/65 R 22,5

Продавач
Jorn Bolding A/S
Jorn Bolding A/S Данска
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:47
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со страна на спуштање SDC ALU sider
SDC ALU sider
2019, 4-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со страна на спуштање SDC ALU sider, 2019
Полуприколка со страна на спуштање Kel-Berg nedbygget med sider
Kel-Berg nedbygget med sider
2016, 3-оски
Данска, Hedensted
40 000 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Kel-Berg nedbygget med sider, 2016
Полуприколка со страна на спуштање Kel-Berg sværlast med sider
Kel-Berg sværlast med sider
2017, 4-оски
Данска, Hedensted
33 000 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Kel-Berg sværlast med sider, 2017
Полуприколка со страна на спуштање Pacton TPD 345 | Alu borden | 2 steering axles
Pacton TPD 345 | Alu borden | 2 steering axles
1996, 3-оски
Холандија, Groot-Ammers
5 250 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Pacton TPD 345 | Alu borden | 2 steering axles, 1996
Полуприколка со страна на спуштање Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,
Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,
2019, 3-оски
Австрија, Hörsching
21 900 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,, 2019
Полуприколка со страна на спуштање Kögel Multi Baustoff 32 Rungentaschen Liftachse BW 800
Kögel Multi Baustoff 32 Rungentaschen Liftachse BW 800
2019, 3-оски
Германија, 86368 Gersthofen
22 500 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Kögel Multi Baustoff 32 Rungentaschen Liftachse BW 800, 2019
Полуприколка со страна на спуштање Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
2019, 3-оски
Германија, 86368 Gersthofen
24 500 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift, 2019
Полуприколка со страна на спуштање Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
2019, 3-оски
Германија, 86368 Gersthofen
24 500 EUR
Полуприколка со страна на спуштање Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift, 2019
Полуприколка со рамна платформа SDC
SDC
2019, 4-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа SDC, 2019
Полуприколка со рамна платформа SDC
SDC
2019, 4-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа SDC, 2019
Полуприколка со рамна платформа Dennison
Dennison
2019, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа Dennison, 2019
Полуприколка со рамна платформа Dennison
Dennison
2019, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа Dennison, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.