Полуприколка со рамна платформа Van Hool 3 Axle Mega flat trailer

Онлајн: 1мес 9ден

Бренд VAN HOOL
Модел 3 Axle Mega flat trailer
Идентификација 408838
Година на производство 2007
Состојба добра
Дата на прва регистрација 30.06.2007
Нето тежина 7 100 kg
Бруто тежина 38 900 kg
Корисна носивост 31 800 kg
Должина 13 900 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 4 050 mm
Локација Холандија, Susteren
Телефон +31 467 3...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • задни гуми: Achse 1: 435/50 R 19,5, 20% / Achse 2: 435/50 R 19,5, 10% / Achse 3: 435/50 R 19,5, 20%
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm
  • ширина на утовар: 2 530 mm
  • висина на утовар: 4 050 mm
3250 EUR
3 250
EUR
  • 200 337 MKD
  • 3 672 USD

Нето цена

Продавач
Stedefra
Stedefra Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:43
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
3 250
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со рамна платформа Van Hool 3 Axle Mega Flat Trailer
Van Hool 3 Axle Mega Flat Trailer
2007, 3-оски
Холандија, Susteren
3 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Van Hool 3 Axle Mega Flat Trailer, 2007
Полуприколка со рамна платформа Van Hool 3 Axle Mega Flat Trailer
Van Hool 3 Axle Mega Flat Trailer
2007, 3-оски
Холандија, Susteren
3 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Van Hool 3 Axle Mega Flat Trailer, 2007
Полуприколка со рамна платформа SDC 3 axle ROR , Flat Trailer
SDC 3 axle ROR , Flat Trailer
1996, 3-оски
Холандија, Susteren
2 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа SDC 3 axle ROR , Flat Trailer, 1996
Полуприколка со рамна платформа SDC 0165 Trailer , 3 ROR axle
SDC 0165 Trailer , 3 ROR axle
1996, 3-оски
Холандија, Susteren
2 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа SDC 0165 Trailer , 3 ROR axle, 1996
Полуприколка со рамна платформа PACTON 3142D, 3 axle SAF, 1983
PACTON 3142D, 3 axle SAF, 1983
1983, 3-оски
Холандија, Susteren
3 000 EUR
Полуприколка со рамна платформа PACTON 3142D, 3 axle SAF, 1983, 1983
Полуприколка со рамна платформа Metaco SD-344, 3 axle ROR, 1996
Metaco SD-344, 3 axle ROR, 1996
1996, 3-оски
Холандија, Susteren
3 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Metaco SD-344, 3 axle ROR, 1996, 1996
Полуприколка со рамна платформа Schmitz Cargobull THREE 3 AXLE TRAILERS SPRING/BLAT/LAMES, PRICE FOR THE 3
Schmitz Cargobull THREE 3 AXLE TRAILERS SPRING/BLAT/LAMES, PRICE FOR THE 3
1991, 3-оски
Холандија, Susteren
13 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Schmitz Cargobull THREE 3 AXLE TRAILERS SPRING/BLAT/LAMES, PRICE FOR THE 3, 1991
Полуприколка со рамна платформа Trailor S-323E, 3 Axle Spring/Blat/Lames
Trailor S-323E, 3 Axle Spring/Blat/Lames
1982, 3-оски
Холандија, Susteren
4 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Trailor S-323E, 3 Axle Spring/Blat/Lames, 1982
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat
Van Hool Flat
2009, 3-оски
Данска, Padborg
3 000 EUR
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat, 2009
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat
Van Hool Flat
2009, 3-оски
Данска, Padborg
3 250 EUR
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat, 2009
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat
Van Hool Flat
2009, 3-оски
Данска, Padborg
3 250 EUR
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat, 2009
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat
Van Hool Flat
2009, 3-оски
Данска, Padborg
3 250 EUR
Полуприколка со рамна платформа Van Hool Flat, 2009

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.