Слични понуди

Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,6 m udtræk
Kel-Berg 7,6 m udtræk
2016, 4-оски
Данска, Hedensted
30 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,6 m udtræk, 2016
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,5 m udtræk
Kel-Berg 7,5 m udtræk
2016, 4-оски
Данска, Hedensted
26 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,5 m udtræk, 2016
Полуприколка со рамна платформа Broshuis 7,6m udtræk
Broshuis 7,6m udtræk
1996, 3-оски
Данска, Hedensted
5 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Broshuis 7,6m udtræk, 1996
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,5 m udtræk
Kel-Berg 7,5 m udtræk
2019, 4-оски
Данска, Hedensted
37 000 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,5 m udtræk, 2019
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,6 m udtræk
Kel-Berg 7,6 m udtræk
2018, 4-оски
Данска, Hedensted
39 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kel-Berg 7,6 m udtræk, 2018
Полуприколка со рамна платформа KRONE SD Profiliner BPW Standart
KRONE SD Profiliner BPW Standart
2016
Чешка република, Stránčice
9 829 EUR
Полуприколка со рамна платформа KRONE SD Profiliner BPW Standart, 2016
Полуприколка со рамна платформа KRONE SD Profiliner BPW standart
KRONE SD Profiliner BPW standart
2016
Чешка република, Stránčice
9 678 EUR
Полуприколка со рамна платформа KRONE SD Profiliner BPW standart, 2016
Полуприколка со рамна платформа Kögel 3-Achs-Sattelanhänger - Bordwände
Kögel 3-Achs-Sattelanhänger - Bordwände
2016, 3-оски
Германија, Essen
14 950 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kögel 3-Achs-Sattelanhänger - Bordwände, 2016
Полуприколка со рамна платформа ES-GE 3-Achs-Sattelauflieger
ES-GE 3-Achs-Sattelauflieger
2016, 3-оски
Германија, Essen
17 500 EUR
Полуприколка со рамна платформа ES-GE 3-Achs-Sattelauflieger, 2016
Полуприколка со рамна платформа ES-GE 3-Achs-Sattelauflieger
ES-GE 3-Achs-Sattelauflieger
2016, 3-оски
Германија, Essen
16 950 EUR
Полуприколка со рамна платформа ES-GE 3-Achs-Sattelauflieger, 2016
Полуприколка со рамна платформа Robuste-Kaiser BDAH3XX
Robuste-Kaiser BDAH3XX
2016
Холандија
Полуприколка со рамна платформа Robuste-Kaiser BDAH3XX, 2016
Полуприколка со рамна платформа TSR 6axle semi low-loader
TSR 6axle semi low-loader
2016
Белгија, Stabroek
69 000 EUR
Полуприколка со рамна платформа TSR 6axle semi low-loader, 2016

Полуприколка со рамна платформа Montracon Udtræk

Бренд MONTRACON
Идентификација 6054
Година на производство 2016
Нето тежина 7 920 kg
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 31 080 kg
Должина 13 600 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 3 018 mm
Локација Данска, Esbjerg
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • основа на тркалото: 1 310 mm
 • сопирачки: тапан
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: 385/65 R 22,5
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка со рамна платформа Montracon Udtræk

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка со рамна платформа Montracon Udtræk

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.