Полуприколка со рамна платформа Dennison

Онлајн: 2мес 6ден

Бренд DENNISON
Идентификација 6104
Година на производство 2019
Бруто тежина 39 000 kg
Должина 13 600 mm
Ширина 2 550 mm
Висина 3 012 mm
Локација Данска, Esbjerg
Телефон +45 75 15...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • основа на тркалото: 1 310 mm
  • сопирачки: тапан
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • гуми: 385/65 R 22,5
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm

Продавач
Jorn Bolding A/S
Jorn Bolding A/S Данска
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:45
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со рамна платформа Dennison
Dennison
2019, 3-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа Dennison, 2019
Полуприколка со рамна платформа SDC
SDC
2019, 4-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа SDC, 2019
Полуприколка со рамна платформа SDC
SDC
2019, 4-оски
Данска, Esbjerg
Полуприколка со рамна платформа SDC, 2019
Полуприколка со рамна платформа Dennison Log trailer F25SKA
Dennison Log trailer F25SKA
2001, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
7 200 EUR
Полуприколка со рамна платформа Dennison Log trailer F25SKA, 2001
Полуприколка со рамна платформа Dennison Trailers extendable 21,25 meter
Dennison Trailers extendable 21,25 meter
2020, 4-оски
Данска, Padborg
Полуприколка со рамна платформа Dennison Trailers extendable 21,25 meter, 2020
Полуприколка со рамна платформа Schmitz Cargobull
Schmitz Cargobull
2019, 3-оски
Франција, LIMAY
Полуприколка со рамна платформа Schmitz Cargobull, 2019
Полуприколка со рамна платформа CEYLAN FLATBED
CEYLAN FLATBED
2019, 3-оски
Турција, ANKARA
Полуприколка со рамна платформа CEYLAN FLATBED, 2019
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPS Flatbed
Kässbohrer SPS Flatbed
2019
Белгија, Hooglede
485 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPS Flatbed, 2019
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPAX Flatbed
Kässbohrer SPAX Flatbed
2019
Белгија, Hooglede
790 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPAX Flatbed, 2019
Полуприколка со рамна платформа SDC Trailers Extendable
SDC Trailers Extendable
2019
Финска, Iisalmi
49 900 EUR
Полуприколка со рамна платформа SDC Trailers Extendable, 2019
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPS Flatbed
Kässbohrer SPS Flatbed
2019
Белгија, Hooglede
20 980 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPS Flatbed, 2019
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPS Flatbed
Kässbohrer SPS Flatbed
2019
Белгија, Hooglede
389 EUR
Полуприколка со рамна платформа Kässbohrer SPS Flatbed, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.