Користени и нови полуприколки со подвижен под за истовар за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Полуприколки со подвижен под за истовар


Сортирај според:
Резултати по страница:
Knapen 3-Achs-Schubbodenauflieger 92m³  - полуприколка со подвижен под за истовар
 1
56 500 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 34 050 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Essen

Број на оглас 26615

LEGRAS ORIGINAL - полуприколка со подвижен под за истовар
 6
12 770 EUR
1995
3-оски

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

FLOOR FLO-17-28H1 Walking Floor - полуприколка со подвижен под за истовар
 7
9 000 EUR
1999
3-оски

Sc Magerexim SRL

Романија, Budila Brasov

WILCOX WALKING-FLOOR - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
Аукција
2017

Објавено: 3час 15мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C463436

WILCOX WALKING-FLOOR - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
Аукција
2018

Објавено: 3час 17мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C473354

 BMI WALKING-FLOOR - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
Аукција
2017

Објавено: 3час 18мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C466340

Stas S339ZX 3 axles 91m3 - полуприколка со подвижен под за истовар
 19
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2009
3-оски
Корисна носивост: 30 660 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 20час 16мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70177741

Legras 3 axles SAF Liftachse Schubboden - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
34 400 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 30 640 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 20час 21мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70173865

kraker CF-Z 3 axles K-Force 10mm 92m3 Liftachse Schiebewand - полуприколка со подвижен под за истовар
 18
62 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 34 216 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 21час 8мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70176407

kraker CF-Z 3 axles K-Force 10mm 92m3 Liftachse Schiebewand CargoFloor - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
62 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 34 216 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 21час 9мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70176409

Knapen K100 92m3 10mm 3 axles *New Unused* 9 Ton BPW Liftachse Schiebewand - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
65 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 34 060 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 23час 56мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70164310

Knapen Trailers Walking Floor - полуприколка со подвижен под за истовар
 17
8 950 EUR
Цена без ДДВ
2003
3-оски
Корисна носивост: 31 050 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 2077

Knapen Trailers Walking Floor - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
9 500 EUR
Цена без ДДВ
1995
3-оски
Корисна носивост: 30 480 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 2076

KRAKER Schubboden 67-68-69-70m³ TOP Funk-FB Lenkachse - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
42 850 EUR
Цена без ДДВ
2015
3-оски
Корисна носивост: 31 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 2ден

Peter Finsterwalder GmbH

Германија, Kaufbeuren

Број на оглас kr15494

Kraker CF-200 Schubboden Rollplane - полуприколка со подвижен под за истовар
 14
24 500 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 28 500 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 2ден

MG Handel GmbH

11

Австрија, Hörsching

Број на оглас 69298

Kel-Berg 93 m³ - полуприколка со подвижен под за истовар
 7
15 000 EUR
2012
4-оски
Корисна носивост: 39 180 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Објавено: 2ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

6

Данска, Hedensted

Број на оглас 0E16799

kraker CF-Z 3 axles Kraker K-Force 10mm Liftachse - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
62 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 34 216 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 2ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70176408

 Legras Schubboden Auflieger   Saf Achsen - полуприколка со подвижен под за истовар
 15
42 800 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 24 000 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Yourtrucks GmbH

12

Германија, Hilden

Број на оглас 8-125-

Stas 0-38/3WFZD / 12 WIELEN - полуприколка со подвижен под за истовар
 11
6 750 EUR
Цена без ДДВ
1996
3-оски
Корисна носивост: 29 500 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 5ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF762635

ünsal 2021 - полуприколка со подвижен под за истовар
 5
50 000 EUR

Полуприколка со подвижен под за истовар за транспорт на ѓубре

Ново
2021
3-оски

Објавено: 6ден

Unsal Damper San. Tic. Ltd. Sti.

Турција, ANKARA

Knapen Trailers K200 - 92m3 Liftachse  - полуприколка со подвижен под за истовар
 12
18 900 EUR
2013
3-оски
Корисна носивост: 37 630 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 6ден

Trailned B.V.

6

Холандија, Deurne, Netherlands

Број на оглас TR1568

kraker CF-Z 200ZL 92m³ 10mm 3-Assen BPW - Schijfremmen - Gegalvaniseerd - 02/2023 APK (O1304) - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
29 950 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 30 890 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6ден

GEMA Trading BV

8

Холандија, Oud Gastel

Број на оглас O1304

Knapen K100 92m3 10mm 3 axles *New Unused* 9 Ton BPW HD Schiebewand Liftaxle - полуприколка со подвижен под за истовар
 20
65 900 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 34 060 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 6ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70164311

1 2 3 10   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old