Користени и нови Полуприколки со долен транспортер за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Полуприколки со долен транспортер


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Diversen Dewagtere Agri Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*  - Полуприколка со долен транспортер: слика 1
Diversen Dewagtere Agri Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*  - Полуприколка со долен транспортер: слика 2
Diversen Dewagtere Agri Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*  - Полуприколка со долен транспортер: слика 3
Diversen Dewagtere Agri Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*  - Полуприколка со долен транспортер: слика 4
Diversen Dewagtere Agri Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*  - Полуприколка со долен транспортер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Diversen Dewagtere Agri Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*

Ново 3-оски
Холандија, Deurne, Netherlands
Објавено: 15ден Број на оглас Rental 826
Прашајте за цена
star
Ново 3-оски
Холандија, Deurne, Netherlands
email Контактирајте го продавачот
Diversen Dewagtere Agri 60m3 Bandlosser/Bandwagen  - Полуприколка со долен транспортер: слика 1
Diversen Dewagtere Agri 60m3 Bandlosser/Bandwagen  - Полуприколка со долен транспортер: слика 2
Diversen Dewagtere Agri 60m3 Bandlosser/Bandwagen  - Полуприколка со долен транспортер: слика 3
Diversen Dewagtere Agri 60m3 Bandlosser/Bandwagen  - Полуприколка со долен транспортер: слика 4
Diversen Dewagtere Agri 60m3 Bandlosser/Bandwagen  - Полуприколка со долен транспортер: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Diversen Dewagtere Agri 60m3 Bandlosser/Bandwagen

2019 Нето тежина: 5 980 kg Бруто тежина: 44 000 kg Корисна носивост: 38 020 kg 3-оски
Холандија, Deurne, Netherlands
Објавено: 15ден Број на оглас Rental 801
Прашајте за цена
star
2019 Нето тежина: 5 980 kg Бруто тежина: 44 000 kg Корисна носивост: 38 020 kg 3-оски
Холандија, Deurne, Netherlands
email Контактирајте го продавачот
HMK LB3270 - Полуприколка со долен транспортер: слика 1
HMK LB3270 - Полуприколка со долен транспортер: слика 2
HMK LB3270 - Полуприколка со долен транспортер: слика 3
HMK LB3270 - Полуприколка со долен транспортер: слика 4
HMK LB3270 - Полуприколка со долен транспортер: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

HMK LB3270

2004 Бруто тежина: 40 000 kg
Данска, Glostrup
Објавено: 1год

4 723 EUR

gavel Аукција
star
2004 Бруто тежина: 40 000 kg
Данска, Glostrup
Floor FLO 17 27 - Полуприколка со долен транспортер: слика 1
Floor FLO 17 27 - Полуприколка со долен транспортер: слика 2
Floor FLO 17 27 - Полуприколка со долен транспортер: слика 3
Floor FLO 17 27 - Полуприколка со долен транспортер: слика 4
Floor FLO 17 27 - Полуприколка со долен транспортер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Floor FLO 17 27

1997 Нето тежина: 7 120 kg Бруто тежина: 44 000 kg Корисна носивост: 36 880 kg 3-оски
Холандија, Barneveld
Објавено: 1год 3мес Број на оглас OF-92-HF
Прашајте за цена
star
1997 Нето тежина: 7 120 kg Бруто тежина: 44 000 kg Корисна носивост: 36 880 kg 3-оски
Холандија, Barneveld
email Контактирајте го продавачот
Pacton 40 ft skelet met bandlosser - Полуприколка со долен транспортер: слика 1
Pacton 40 ft skelet met bandlosser - Полуприколка со долен транспортер: слика 2
Pacton 40 ft skelet met bandlosser - Полуприколка со долен транспортер: слика 3
Pacton 40 ft skelet met bandlosser - Полуприколка со долен транспортер: слика 4
Pacton 40 ft skelet met bandlosser - Полуприколка со долен транспортер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Pacton 40 ft skelet met bandlosser

2006 Нето тежина: 4 460 kg Бруто тежина: 39 000 kg Корисна носивост: 34 540 kg 3-оски
Белгија, BE
Објавено: 1год 7мес Број на оглас 20050825

9 850 EUR

Цена без ДДВ

star
2006 Нето тежина: 4 460 kg Бруто тежина: 39 000 kg Корисна носивост: 34 540 kg 3-оски
Белгија, BE
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Semi-trailers - Belt semi-trailers
t1 old