Користени и нови полуприколки со долен транспортер за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Полуприколки со долен транспортер


9
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Diversen Dewagtere Bandlosser / Bandwagen 60m3 *te huur / for rent*  - полуприколка со долен транспортер
 6
Прашајте за цена
Ново
3-оски
Корисна носивост: 38 200 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Објавено: 8ден

Trailned B.V.

6

Холандија, Deurne, Netherlands

Број на оглас Rental 801

Bulthuis TSAA 54m3 Bandwagen Kartoffel Lenkachse APK/TÜV 08/23  - полуприколка со долен транспортер
 10
8 900 EUR
2000
3-оски
Корисна носивост: 35 970 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 15ден

Trailned B.V.

6

Холандија, Deurne, Netherlands

Број на оглас TR1480

 2009 WILSON 15679 - полуприколка со долен транспортер
 18
30 278 EUR
2009
2-оски

Објавено: 1мес 3ден

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Мексико, 31608, Cuauhtémoc

Број на оглас 15679

 2007 AULICK IND 13682 - полуприколка со долен транспортер
 27
17 235 EUR
2007

Објавено: 1мес 3ден

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Мексико, 31608, Cuauhtémoc

Број на оглас 13682

Van der Peet KOLIBRIE / 55m3 - полуприколка со долен транспортер
 12
8 750 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 36 800 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 1мес 11ден

OPTIMA TRUCKS bvba

6

Белгија, GENK

Број на оглас SF436095+3

M&G  - полуприколка со долен транспортер
 8
8 500 EUR
2004

Објавено: 1мес 23ден

UAB "Rimartas"

Литванија, Plungė

HMK LB3270 - полуприколка со долен транспортер
 19
4 723 EUR
Аукција
2004
Бруто тежина: 40 000 kg

Објавено: 6мес 12ден

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Данска, Glostrup

Floor FLO 17 27 - полуприколка со долен транспортер
 5
Прашајте за цена
1997
3-оски
Корисна носивост: 36 880 kg
Бруто тежина: 44 000 kg

Објавено: 9мес 9ден

A.Z.Industrials B.V.

Холандија, Barneveld

Број на оглас OF-92-HF

Pacton 40 ft skelet met bandlosser - полуприколка со долен транспортер
 10
11 850 EUR
Цена без ДДВ
2006
3-оски
Корисна носивост: 34 540 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1год 1мес

Degroote Trucks & Trailers

18

Белгија, BE

Број на оглас 20050825

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Semi-trailers - Belt semi-trailers
t1 old