Нов полуприколка со церада STU Curtainsider Trailer - 3 Axle

Онлајн: 4мес 6ден

Година на производство 2021
Ново
Состојба нова
Боја сина
Локација Норвешка
Телефон +90 0541...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
  • гуми: 385 /65 R22,5
Тело/надградба
  • задни врати
  • кутија за алат
Опрема
  • заден лифт
  • заден лифт: Dhollandia, Lift capacity: 2500 kg

Продавач
STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.
STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI. Турција
Доверлив
Локално време на дилерот
14:02
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со церада Berger 3-Achs-Sattelanhänger
Berger 3-Achs-Sattelanhänger
2009, 3-оски
Германија, Essen
5 800 EUR
Полуприколка со церада Berger 3-Achs-Sattelanhänger, 2009
Полуприколка со церада Tasker Tri Axle Curtainsider Trailer
Tasker Tri Axle Curtainsider Trailer
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада Tasker Tri Axle Curtainsider Trailer
Полуприколка со церада SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
Полуприколка со церада SDC 45' Tri Axle Curtainsider Trailer
SDC 45' Tri Axle Curtainsider Trailer
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада SDC 45' Tri Axle Curtainsider Trailer
Полуприколка со церада Crane Fruehauf Twin Axle Curtainsider Trailer
Crane Fruehauf Twin Axle Curtainsider Trailer
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада Crane Fruehauf Twin Axle Curtainsider Trailer
Полуприколка со церада Fruehauf 45' Tri Axle Curtainsider Trailer
Fruehauf 45' Tri Axle Curtainsider Trailer
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада Fruehauf 45' Tri Axle Curtainsider Trailer
Полуприколка со церада 2006 SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
2006 SDC Tri Axle Curtainsider Trailer
2006
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада 2006 SDC Tri Axle Curtainsider Trailer, 2006
Полуприколка со церада 2011 Dobur Single Axle Curtainsider Trailer
2011 Dobur Single Axle Curtainsider Trailer
2011
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада 2011 Dobur Single Axle Curtainsider Trailer, 2011
Полуприколка со церада SDC Tri Axle Step Frame Double Deck Curtainsider Trailer
SDC Tri Axle Step Frame Double Deck Curtainsider Trailer
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада SDC Tri Axle Step Frame Double Deck Curtainsider Trailer
Полуприколка со церада 2013 SDC Double Deck Tri-Axle Step Frame Curtainsider Trailer
2013 SDC Double Deck Tri-Axle Step Frame Curtainsider Trailer
2013
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка со церада 2013 SDC Double Deck Tri-Axle Step Frame Curtainsider Trailer, 2013
Полуприколка со церада Groenewegen 3 AXLE CURTAINSIDE TRAILER
Groenewegen 3 AXLE CURTAINSIDE TRAILER
2006, 3-оски
Холандија, Schiedam
4 750 EUR
Полуприколка со церада Groenewegen 3 AXLE CURTAINSIDE TRAILER, 2006
Полуприколка со церада System 3 AXLE CURTAINSIDE TRAILER
System 3 AXLE CURTAINSIDE TRAILER
2003, 3-оски
Холандија, Schiedam
3 950 EUR
Полуприколка со церада System 3 AXLE CURTAINSIDE TRAILER, 2003
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull 3 Axle SAF , Mega Curtainside Trailer
Schmitz Cargobull 3 Axle SAF , Mega Curtainside Trailer
2002, 3-оски
Холандија, Susteren
3 500 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull 3 Axle SAF , Mega Curtainside Trailer, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.