Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer,2-Achs,SAF,Liftachse,ALU,neue Plane

Онлајн: 17ден

Бренд SCHWARZMÜLLER
Идентификација TR2128
Година на производство 2017
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 2-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 3 000 mm
15850 EUR
15 850
EUR
  • 976 601 MKD
  • 18 335 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
11 Повеќе од 11 години со Truck1
Локално време на дилерот
03:02
15 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer,2-Achs,SAF,neue Plane,Liftachse,ALU
Schwarzmüller Megatrailer,2-Achs,SAF,neue Plane,Liftachse,ALU
2018, 2-оски
Австрија, Peuerbach
16 850 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer,2-Achs,SAF,neue Plane,Liftachse,ALU, 2018
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
2016, 2-оски
Австрија, Peuerbach
12 800 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU, 2016
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
2016, 2-оски
Австрија, Peuerbach
12 800 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU, 2016
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palka, Neue Plane
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palka, Neue Plane
2015, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 690 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palka, Neue Plane, 2015
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palka, Neue Plane
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palka, Neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 990 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palka, Neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 990 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 650 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller Bordwandtautliner, Light, ALU-Felgen, SAF, Palka
Schwarzmüller Bordwandtautliner, Light, ALU-Felgen, SAF, Palka
2004, 2-оски
Австрија, Peuerbach
3 850 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller Bordwandtautliner, Light, ALU-Felgen, SAF, Palka, 2004
Полуприколка со церада Kögel Megatrailer, Hubdach, SAF, XL Zertifikat
Kögel Megatrailer, Hubdach, SAF, XL Zertifikat
2018, 3-оски
Австрија, Peuerbach
16 150 EUR
Полуприколка со церада Kögel Megatrailer, Hubdach, SAF, XL Zertifikat, 2018
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse,XL & Getränke Zert
Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse,XL & Getränke Zert
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
23 990 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse,XL & Getränke Zert, 2020
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse, XL+Getränke Zert.
Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse, XL+Getränke Zert.
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
23 990 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Megatrailer,Hubdach,Liftachse, XL+Getränke Zert., 2020
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Tautliner Liftachse, Alu-Latten, Alu- Felgen, XL
Schmitz Cargobull Tautliner Liftachse, Alu-Latten, Alu- Felgen, XL
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
24 950 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Tautliner Liftachse, Alu-Latten, Alu- Felgen, XL, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.