Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten

Онлајн: 8ден

Бренд SCHWARZMÜLLER
Идентификација TR2176
Година на производство 2014
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 2 700 mm
7750 EUR
7 750
EUR
  • 476 551 MKD
  • 9 109 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
03:39
7 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 750 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 750 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 750 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 750 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 750 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 750 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller 5,5T Eigengewicht, SAF, XL, Palettenkasten, 2014
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
2016, 2-оски
Австрија, Peuerbach
12 800 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU, 2016
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU
2016, 2-оски
Австрија, Peuerbach
12 800 EUR
Полуприколка со церада Schwarzmüller Megatrailer, 2-Achs, SAF-Achse, Liftachse, ALU, 2016
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
22 990 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, Palettenkasten, 2020
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, XL Zertifikat
Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, XL Zertifikat
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
24 490 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Megatrailer, Hubdach, XL Zertifikat, 2020
Полуприколка со церада Kögel Megatrailer, Hubdach, Liftachse, XL-Zertifikat
Kögel Megatrailer, Hubdach, Liftachse, XL-Zertifikat
2019, 3-оски
Австрија, Peuerbach
19 750 EUR
Полуприколка со церада Kögel Megatrailer, Hubdach, Liftachse, XL-Zertifikat, 2019
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, XL + Getränke Zertifikat
Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, XL + Getränke  Zertifikat
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
21 690 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Tautliner, Liftachse, XL + Getränke Zertifikat, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.