Полуприколка со церада Schmitz Cargobull CURTAINSIDER BPW Trommel

Онлајн: 2мес 23ден

Бренд SCHMITZ
Година на производство 2005
Бруто тежина 36 000 kg
Ширина 2 470 mm
Висина 4 000 mm
Локација Германија, Dorsten
Телефон +49 (0)171...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 620 mm
  • ширина на утовар: 2 470 mm
  • висина на утовар: 2 750 mm
  • број на палети: 33
4690 EUR
4 690
EUR
  • 288 831 MKD
  • 5 654 USD

Нето цена

Продавач
WS Trucks GmbH
WS Trucks GmbH Германија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:05
4 690
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка со церада Krone SDP 27 Profi Liner , , BPW , XL Code
Krone SDP 27 Profi Liner , , BPW , XL Code
2015, 3-оски
Германија, Dorsten
9 990 EUR
Полуприколка со церада Krone SDP 27 Profi Liner , , BPW , XL Code, 2015
Полуприколка со церада Krone SDP 27 Profi Liner , , BPW , XL Code
Krone SDP 27 Profi Liner , , BPW , XL Code
2015, 3-оски
Германија, Dorsten
9 990 EUR
Полуприколка со церада Krone SDP 27 Profi Liner , , BPW , XL Code, 2015
Полуприколка со церада Krone 15 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code
Krone 15 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code
2012, 3-оски
Германија, Dorsten
5 980 EUR
Полуприколка со церада Krone 15 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code, 2012
Полуприколка со церада Krone 6 x SDP 27 Tautliner , BPW , XL Code
Krone 6 x SDP 27 Tautliner , BPW , XL Code
2012, 3-оски
Германија, Dorsten
5 980 EUR
Полуприколка со церада Krone 6 x SDP 27 Tautliner , BPW , XL Code, 2012
Полуприколка со церада Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code
Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code
2012, 3-оски
Германија, Dorsten
5 980 EUR
Полуприколка со церада Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code, 2012
Полуприколка со церада Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code
Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code
2012, 3-оски
Германија, Dorsten
5 980 EUR
Полуприколка со церада Krone 10 x SDP 27 Tautliner , , BPW , XL Code, 2012
Полуприколка со церада Krone 8 x SDP 27 Tautliner ,l , BPW , XL Code
Krone 8 x SDP 27 Tautliner ,l , BPW , XL Code
2012, 3-оски
Германија, Dorsten
5 980 EUR
Полуприколка со церада Krone 8 x SDP 27 Tautliner ,l , BPW , XL Code, 2012
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider
Schmitz Cargobull Curtainsider
2010, 3-оски
Обединето Кралство, Warrington-Cheshire
7 917 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider, 2010
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider
Schmitz Cargobull Curtainsider
2010, 3-оски
Обединето Кралство, Warrington-Cheshire
8 167 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider, 2010
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider
Schmitz Cargobull Curtainsider
2008, 3-оски
Обединето Кралство, Warrington-Cheshire
5 833 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider, 2008
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider
Schmitz Cargobull Curtainsider
2010, 3-оски
Обединето Кралство, Warrington-Cheshire
7 917 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider, 2010
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider
Schmitz Cargobull Curtainsider
2010, 3-оски
Обединето Кралство, Warrington-Cheshire
7 917 EUR
Полуприколка со церада Schmitz Cargobull Curtainsider, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.