Нов полуприколка со церада LIDER Lıder 2022 MODELS NEW LIDER TRAILER MANUFACTURER COMPANY [ Copy ]

28 000 EUR

Нето цена
ТипНов полуприколка со церада
Година2022
ЗемјаТурција
Телефон+90-505355......

LIDER на лизинг

Онлајн: 1мес 15ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Бруто тежина47000 kg
Корисна носивост40000 kg
Шасија/суспензија
Суспензијафедер
Број на оски3-оски
Подигање на оска
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми1310
Задни гуми1310, 1310
Гуми385/65 r 22.5
Резервно тркало
Лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
Задни врати
Странични врати
Број на палети34
Кутија за алат
Држач за резервно тркало

Опис

We are manufacturer of all type trailer in Turkey

Please contact for our best offer

show contacts

show contacts

Phone :009show contacts

Побарајте подетални информации

Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

+90-505355...
Turkey, İstanbul
Локално време на дилерот — 13:36

Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.