Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka

Онлајн: 16ден

Бренд KÖGEL
Идентификација TR9228
Година на производство 2015
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
9900 EUR
9 900
EUR
  • 609 440 MKD
  • 10 912 USD

Нето цена

STARENT Truck & Trailer GmbH
Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
Австрија
Доверлив
11 Повеќе од 11 години со Truck1
Локално време на дилерот
21:27
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka
2015, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 150 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka, 2015
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka
2015, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka, 2015
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka
2015, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Palka, 2015
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF,Palka
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF,Palka
2015, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF,Palka, 2015
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF-Achsen,neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat,SAF
Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat,SAF
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 350 EUR
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat,SAF, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, neue Plane, XL-Zertifikat
Kögel Lochrahmen, neue Plane, XL-Zertifikat
2015, 3-оски
Австрија, Peuerbach
10 150 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, neue Plane, XL-Zertifikat, 2015
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Multilook
Kögel Tautliner, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Multilook
2011, 3-оски
Австрија, Peuerbach
5 990 EUR
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, XL-Zertifikat, SAF-Achsen, Multilook, 2011
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat, neue Plane
Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat, neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat, neue Plane, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.