Слични понуди

Полуприколка со церада Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF
Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
6 990 EUR
Полуприколка со церада Kögel Tautliner, Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 990 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 650 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane
2014, 3-оски
Австрија, Peuerbach
7 650 EUR
Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen, XL-Zertifikat, SAF, neue Plane, 2014
Полуприколка со церада Kögel -
Kögel -
2015
Чешка република
9 940 EUR
Полуприколка со церада Kögel -, 2015
Полуприколка со церада Kögel FlexiUse
Kögel FlexiUse
2015
Унгарија, Szigetszentmiklós
9 659 EUR
Полуприколка со церада Kögel FlexiUse, 2015
Полуприколка со церада KÖGEL SN 24
KÖGEL SN 24
2015, 3-оски
Литванија, Vilniaus
8 900 EUR
Полуприколка со церада KÖGEL SN 24, 2015
Полуприколка со церада KÖGEL SN24
KÖGEL SN24
2015, 3-оски
Литванија, Vilniaus
13 900 EUR
Полуприколка со церада KÖGEL SN24, 2015
Полуприколка со церада KÖGEL S 24
KÖGEL S 24
2015
Литванија, Vilniaus
8 900 EUR
Полуприколка со церада KÖGEL S 24, 2015
Полуприколка со церада Kögel SNCO 24
Kögel SNCO 24
2015
Унгарија, Szigetszentmiklós
9 539 EUR
Полуприколка со церада Kögel SNCO 24, 2015
Полуприколка со церада KÖGEL S24
KÖGEL S24
2015, 3-оски
Литванија, Vilniaus
12 900 EUR
Полуприколка со церада KÖGEL S24, 2015
Полуприколка со церада Kögel SNCO 24
Kögel SNCO 24
2015
Унгарија, Szigetszentmiklós
9 900 EUR
Полуприколка со церада Kögel SNCO 24, 2015

Полуприколка со церада Kögel Lochrahmen- AKTIONSPREIS nur bis 27.12.2019

Бренд KÖGEL
Идентификација TR9228
Година на производство 2015
Локација Австрија, Peuerbach
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • сопирачки: диск
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка со церада Kögel Lochrahmen- AKTIONSPREIS nur bis 27.12.2019

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка со церада Kögel Lochrahmen- AKTIONSPREIS nur bis 27.12.2019

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.