Полуприколки со церади


   Страница 1 од 38 1/38   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Krone SD Profi Liner Edscha (0084)  - полуприколка со церада
12 500 EUR
Нето цена
FLIEGL F04DASD - полуприколка со церада
 9
Прашајте за цена
2017
3-оски
Корисна носивост: 38 000 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 21мин

TDP FRANCE

Франција, LIPOSTHEY

 Schmitz Cargobull - SCS 24/27 - полуприколка со церада
 7
12 900 EUR
2013
Корисна носивост: 29 500 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 13час 7мин

Esmatrans AG

Швајцарија, Gansingen

Идентификација c24_23536

Krone STANDARD * OŚ PODNOSZONA * HAMULCE TARCZOWE* IDEALNA - полуприколка со церада
 20
12 704.25 EUR
2015

Онлајн: 14час 55мин

SEBA-TRANS SEBASTIAN GRZELAK

Полска, ŁYSOMICE, 87-148

Krone SD 04, LIFTING AXLE  - полуприколка со церада
 9
11 000 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 29 850 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 15час 43мин

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

Schwarzmüller J-SERIE 04, MULTILOCK  - полуприколка со церада
 11
7 000 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 29 350 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 15час 44мин

TIR CENTRUM s. r. o.

10

Чешка република, Praha

SCHMITZ Oplegger Schuifzeil Standard - полуприколка со церада
 15
21 650.41 EUR
Нето цена
2017
3-оски
Корисна носивост: 32 368 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 23час 50мин

Cargobull Trailer Store Venlo

7 S

Холандија, Venlo-Blerick

Идентификација 5456226

SCHMITZ Oplegger Schuifzeil Standard Taillift - полуприколка со церада
 15
17 950.41 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 32 162 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 23час 50мин

Cargobull Trailer Store Venlo

7 S

Холандија, Venlo-Blerick

Идентификација 5456211

SCHMITZ Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 14
13 109.76 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 29 571 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 23час 51мин

Truck & Trailer Store Polska Sp. z o. o.

7 S

Полска, Stryków

Идентификација 6701570

SCHMITZ Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 13
13 109.76 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 29 571 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 23час 51мин

Truck & Trailer Store Polska Sp. z o. o.

7 S

Полска, Stryków

Идентификација 6701562

SCHMITZ Curtainsider Standard - полуприколка со церада
 5
13 109.76 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 28 571 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 23час 51мин

Truck & Trailer Store Polska Sp. z o. o.

7 S

Полска, Stryków

Идентификација 6701446

SCHMITZ Curtainsider Standard - полуприколка со церада
13 109.76 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 28 571 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 23час 51мин

Truck & Trailer Store Polska Sp. z o. o.

7 S

Полска, Stryków

Идентификација 6701370

SCHMITZ Curtainsider Standard - полуприколка со церада
13 109.76 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 28 571 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 23час 51мин

Truck & Trailer Store Polska Sp. z o. o.

7 S

Полска, Stryków

Идентификација 6701356

Krone FIRANKA MEGA DACH PODNOSZONY 2009 - полуприколка со церада
 16
7 009.24 EUR
2009

Онлајн: 1ден

TRUCK POLAND ALBERT FURMANEK, WIKTOR FURMANEK S.C.

Полска, 26-021 Daleszyce

Schmitz Cargobull SCB*S3T | JOLODA * HUCKEPACK * APK 06-2022 - полуприколка со церада
 20
13 250 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 31 489 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Идентификација 1948-CS

Berger SAPL-24 LNT - полуприколка со церада
 12
9 900 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 29 920 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

16

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 283084

KRONE SDP 27 - полуприколка со церада
 11
9 900 EUR
2014
3-оски
Корисна носивост: 32 380 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Engeros Otepää OÜ

9

Естонија, Otepää

Идентификација 5678

Krone SDP 27 Edscha (8769)  - полуприколка со церада
 8
5 500 EUR
Нето цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 29 200 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

Redefiner Handelsgesellschaft GmbH

10

Германија, Redefin bei Hamburg

Krone Profiliner - полуприколка со церада
 20
4 357 EUR
2007
Корисна носивост: 35 800 kg

Онлајн: 1ден

ATS Norway AS

Норвешка, Hordaland, 5954

Идентификација 10434

Krone SD / EDSCHA  - полуприколка со церада
 20
8 850 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

7

Германија, Salzgitter

Krone SD, Joloda, Papier , ERSAB, Bordwand, Ice Protec  - полуприколка со церада
 15
19 400 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 38 284 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62933

1 2 3 38   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.