Полуприколки со церади


   Страница 1 од 37 1/37   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kögel 3-Achs-Mega-Volumen-Pritschensattelanhänger  - полуприколка со церада
 1
31 500 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 31 510 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2год 4мес

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Essen

Идентификација 25423

Kel-Berg 34 PL - полуприколка со церада
 20
2 022 EUR
Аукција
2011
Корисна носивост: 32 700 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2мес 9ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Glostrup

Krone SD 04, LOWDECK, LIFTING AXLE, MULTILOCK  - полуприколка со церада
 9
20 600 EUR
Нето цена
2019
3-оски
Корисна носивост: 29 539 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Krone SD 04, LOWDECK, LIFTING AXLE, LIFTING ROOF  - полуприколка со церада
 11
17 650 EUR
Нето цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 29 412 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Schwarzmuller J 203 - полуприколка со церада
 8
6 700 EUR
2009
3-оски
Корисна носивост: 27 870 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

CEFIN TRUCKS

Романија, Chiajna

Krone 34 pl. - полуприколка со церада
 6
13 500 EUR
2015
3-оски
Корисна носивост: 31 200 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0646193

Krone 34 pl. - полуприколка со церада
 7
13 500 EUR
2015
3-оски
Корисна носивост: 31 200 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Данска, Hedensted

Идентификација 0648039

Schmitz S 01  - полуприколка со церада
 11
Прашајте за цена
2010
Корисна носивост: 31 610 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Kögel SN24 3 axles S24 Coil Mega Hubdach - полуприколка со церада
 20
5 600 EUR
Нето цена
2008
3-оски

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70145813

Krone SD - BPW-ecoplus - Schuifzeilen + Schuifdak - TUV XL - Meerdere uitvoorraad leverbaar! (O599) - полуприколка со церада
 20
7 950 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 34 640 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 1ден

V.O.F. GEMA TRADING

6

Холандија, Dinteloord

Идентификација O599

Krone SD 3 axles Edscha - полуприколка со церада
 15
10 400 EUR
Нето цена
2014
3-оски
Корисна носивост: 34 610 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70142330

Lecitrailer Tautliner Drum brakes - полуприколка со церада
 8
3 600 EUR
Нето цена
1999
Корисна носивост: 30 800 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 089005

ZREMB N263 - полуприколка со церада
 20
4 100 EUR
2004
3-оски

Онлајн: 2ден

Karo Truck

Полска, WOLSZTYN

 2006 SDC Tri Axle Curtainsider Trailer - полуприколка со церада
 16
Аукција
2006

Онлајн: 2ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140245413

KÖGEL SN24 - полуприколка со церада
 9
4 600 EUR
2006
3-оски

Онлајн: 2ден

UAB GEDAIVA

6

Литванија, Vilnius

LECI TRAILER  - полуприколка со церада
 14
4 000 EUR
2004
3-оски

Онлајн: 2ден

SASU AL SAFRANI IMPORT-EXPORT

Франција, Neuville-en-Ferrai

RENDERS  - полуприколка со церада
 15
Прашајте за цена
2004

Онлајн: 2ден

SASU AL SAFRANI IMPORT-EXPORT

Франција, Neuville-en-Ferrai

Schmitz Cargobull SP, 13,60mtr. lang, Hebebühne 2.50to., Luftfed.  - полуприколка со церада
 17
5 900 EUR
Нето цена
2007
3-оски

Онлајн: 2ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI80806

Krone SDP Edscha - HU 02/22  - полуприколка со церада
 5
7 500 EUR
Нето цена
2012
3-оски
Корисна носивост: 32 300 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

Redefiner Handelsgesellschaft GmbH

10

Германија, 19230 Redefin bei Hamburg

MERKER SEMI REMORQUE - MERKER BACHEE PORTE BOBINE - 2013 (3891) - полуприколка со церада
 7
3 500 EUR
Аукција
2013
3-оски

Онлајн: 2ден

AGORASTORE

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Идентификација 198059

MERKER SEMI REMORQUE MERKER BACHEE - PORTE BOBINES - 2014 (3877) - полуприколка со церада
 10
3 500 EUR
Аукција

Онлајн: 2ден

AGORASTORE

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Идентификација 198062

SCHMITZ Curtainsider Standard - полуприколка со церада
14 055.28 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 28 571 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 2ден

Truck & Trailer Store Polska Sp. z o. o.

7 S

Полска, Stryków

Идентификација 6701694

1 2 3 37   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.