Користени и нови полуприколки со церада за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Полуприколки со церада


   Страница 1 од 106 1/106   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Krone SD - полуприколка со церада
14 500 EUR
Dinkel 3-Achs-Sattelanhänger - Plane  - полуприколка со церада
Прашајте за цена
Pacton 2018 | schuifzeil | schuifdak | TÜV | zijborden | hardhoutenvloer - полуприколка со церада
 6
Прашајте за цена
2018
3-оски
Корисна носивост: 34 800 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Dutch Trailer Center BV

Холандија, Ommen

Број на оглас DTC3055

KOEGEL SN 24 Bordwand Tautliner - полуприколка со церада
 14
13 500 EUR
Цена без ДДВ
2013
1-оски
Корисна носивост: 28 380 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

Scania Österreich Ges.m.b.H - Brunn am Gebirge

S

Австрија, Brunn am Gebirge

Број на оглас UVW230027

Kögel S24-1 3 axles NEW/UNUSED Ultra-Light 5.360kg Liftachse BPW - полуприколка со церада
 18
26 400 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 33 710 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 13мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70199572

Kögel 3-ass schuifzeilen oplegger - полуприколка со церада
 11
Прашајте за цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 35 700 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 39мин

Van der Burg Trucks en Trailers

Холандија, Maarsbergen

Број на оглас OJ68ZT

Krone SDP 27 ProfiLiner, NEU!  - полуприколка со церада
 12
32 900 EUR
Цена без ДДВ
2023
3-оски
Корисна носивост: 32 460 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 2час 29мин

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Хрватска, Zagreb

Schmitz Cargobull SCB*S3T 3 axles Liftachse Escha - полуприколка со церада
 18
14 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
3-оски

Објавено: 4час 17мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70211414

Jumbo DO 270 BE | COIL 815cm * HARDWOOD FLOOR * TRACKING AXLE * NL TRAILER - полуприколка со церада
 20
7 900 EUR
Цена без ДДВ
2007
3-оски
Корисна носивост: 33 790 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 4час 27мин

Louis Boon Trucks & Trailers BV

Холандија, Goes

Број на оглас 2723-CS

Fruehauf Tautliner - полуприколка со церада
 8
4 850 EUR
Цена без ДДВ
1989
1-оски
Корисна носивост: 14 595 kg
Бруто тежина: 20 000 kg

Објавено: 4час 53мин

Degroote Trucks & Trailers

18

Белгија, BE

Број на оглас 23040585

Burg Tautliner - полуприколка со церада
 8
3 900 EUR
Цена без ДДВ
1998
Корисна носивост: 30 090 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 5час 15мин

JB Trading b.v.

10

Холандија, Ede

Број на оглас 026680

Krone Profiliner Bär laadklep 2000kg, VALX, Schuifdak, direct leverbaar! - полуприколка со церада
 17
Прашајте за цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 34 551 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Објавено: 6час 29мин

Van Tilburg Bastianen Truck & Trailer Service

11

Холандија, Roosendaal

Број на оглас 660571 - ON85SZ

Krone 2x SD Coil, schuifzeil - полуприколка со церада
 15
6 250 EUR
Цена без ДДВ
2011
3-оски
Корисна носивост: 41 000 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Објавено: 8час 21мин

XL Trucks

Холандија, Ter aar

Број на оглас 2

Schmitz Cargobull SCB S3T / 3 as Schijf / Schuifzeil / Laadklep / APK 07-23 - полуприколка со церада
 20
17 750 EUR
Цена без ДДВ
2015
3-оски
Корисна носивост: 31 569 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 8час 43мин

Kuijpers Trading B.V.

Холандија, Tilburg

Број на оглас OS98JS

Kögel SN24, Tautliner, BPW-Achsen, Edscha-Verdeck, - полуприколка со церада
 14
7 900 EUR
Цена без ДДВ
3-оски
Корисна носивост: 31 780 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 11час 1мин

MG Handel GmbH

12

Австрија, Hörsching

Број на оглас 160733

Schwarzmüller S1, Palettenkasten, BPW, VIDEO  - полуприколка со церада
 15
12 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
3-оски
Корисна носивост: 27 920 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 11час 34мин

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Хрватска, Zagreb

Schwarzmüller S1, Palettenkasten, SAF, VIDEO  - полуприколка со церада
 15
12 900 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 27 920 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 11час 34мин

TS PROM GOSPODARSKA VOZILA D.O.O.

Хрватска, Zagreb

General Trailers Centinato alla Francese - полуприколка со церада
 15
Прашајте за цена
2004
3-оски
Корисна носивост: 29 470 kg
Бруто тежина: 36 800 kg

Објавено: 11час 49мин

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

8

Италија, San Lorenzo

Број на оглас BRGT1000

Schmitz Cargobull  - полуприколка со церада
 10
18 000 EUR
2017
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 13час 3мин

ABLIS POIDS LOURDS

8

Франција, ABLIS

Број на оглас 23-0038

Fruehauf  - полуприколка со церада
 6
9 000 EUR
2013
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 13час 3мин

ABLIS POIDS LOURDS

8

Франција, ABLIS

Број на оглас 21-0117

Krone SD *Edscha / Tautliner / CodeXL / 1.Lift  - полуприколка со церада
 20
16 490 EUR
Цена без ДДВ
2019
3-оски
Корисна носивост: 32 549 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 15час 56мин

AE Handels GmbH , ein Unternehmen der Nabi Group

Германија, Mühlheim am Main

Број на оглас sc616 , 0901491

SCHMITZ Rideaux Coulissant Standard - полуприколка со церада
 9
26 850 EUR
Цена без ДДВ
2020
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 20час 57мин

Schmitz Cargobull France s.a.r.l.

10 S

Франција, St. Priest

Број на оглас 5470895

SCHMITZ Curtainsider Mega - полуприколка со церада
 14
6 850 EUR
Цена без ДДВ
2012
3-оски
Корисна носивост: 31 215 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 20час 58мин

Cargobull Trailer Store Lille Chez Transports TLM

S

Франција, Libercourt

Број на оглас 5471556

SCHMITZ Curtainsider Mega - полуприколка со церада
 14
6 850 EUR
Цена без ДДВ
2012
3-оски
Корисна носивост: 31 215 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 20час 58мин

Cargobull Trailer Store Lille Chez Transports TLM

S

Франција, Libercourt

Број на оглас 5471486

1 2 3 106   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Semi-trailers - Curtainsider semi-trailers
t1 old