Користени и нови полуприколки силоси за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Полуприколки силоси


   Страница 1 од 8 1/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Spitzer SK2760CAL* 60m³ Silo Lebensmittel *5 Domdeckel* - полуприколка силос
 24
35 900 EUR
Цена без ДДВ
2012
3-оски
Корисна носивост: 30 400 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Објавено: 2ден

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Германија, Kehl-Neumühl

Број на оглас 0102823

Feldbinder EUT 37.3, Alufelgen, Miete möglich - полуприколка силос
 8
52 500 EUR
Цена без ДДВ
2020
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Објавено: 3ден

Greiwing Truck and Trailer GmbH & Co.

12

Германија, DE-48268 Greven

Број на оглас 6315

Heitling - Silo 7 Kammern,51m³, Futter,Food Lenk - полуприколка силос
 13
19 200 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка силос за транспорт на силоси

2005
2-оски
Корисна носивост: 25 140 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 7ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 60685

Heitling - Silo 7 Kammern,51m³, Futter,Food Lenk - полуприколка силос
 15
19 500 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка силос за транспорт на силоси

2005
2-оски
Корисна носивост: 25 140 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Објавено: 7ден

A1-Truck GmbH

8

Германија, Bakum

Број на оглас 60687

Feldbinder EUT 29.3 Silo - полуприколка силос
 4
5 900 EUR
Цена без ДДВ
1981
3-оски
Корисна носивост: 27 500 kg
Бруто тежина: 33 450 kg

Објавено: 7ден

KOWALIK GmbH

Германија, Großbeeren

Feldbinder EUT 28.3 Silo - полуприколка силос
 5
6 500 EUR
Цена без ДДВ
1979
3-оски
Корисна носивост: 29 370 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 7ден

KOWALIK GmbH

Германија, Großbeeren

SPITZER SK 2758 GGVS, ADR, Scheibenbremse - полуприколка силос
 15
9 950 EUR
Цена без ДДВ
2001
3-оски
Корисна носивост: 26 875 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 7ден

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Ennigerloh

Број на оглас 281/21

SINAN TANKER TRAILER SILO BULK FLOUR AND CEMENT TANKER TRAILER [ Copy ] [ Copy ] - полуприколка силос
 7
Прашајте за цена

Полуприколка силос за транспорт на цемент

Ново
2023
3-оски
Волумен на резервоар: 34 000 L

Објавено: 7ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

Feldbinder EUT 37.3, 37m³, 1 Kammer,3x Domdeckel,Alu-Felgen - полуприколка силос
 14
16 800 EUR
Цена без ДДВ
2006
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 8ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас SI83050

LAMBRECHT WELGRO fodder, flour, wheat, corn, grain PASZOWOZ SILOS - полуприколка силос
 16
20 500 EUR
Цена без ДДВ
2009
2-оски

Објавено: 8ден

TRUCK POLAND ALBERT FURMANEK, WIKTOR FURMANEK S.C.

Полска, Niwy 8

LAMBRECHT WELGRO fodder, flour, wheat, corn, grain PASZOWOZ SILOS - полуприколка силос
 18
23 500 EUR
2010
3-оски

Објавено: 8ден

TRUCK POLAND ALBERT FURMANEK, WIKTOR FURMANEK S.C.

Полска, Niwy 8

SPITZER SK 2760 SK 2760 CAL GGVS, Zustand gut - полуприколка силос
 15
9 950 EUR
Цена без ДДВ

Полуприколка силос за транспорт на силоси

2000
3-оски
Корисна носивост: 27 160 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 9ден

A.Ibrahim Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Ennigerloh

Број на оглас Gh-106

Sinan Tanker Screw Silo - полуприколка силос
 2
Прашајте за цена
Ново
2023
3-оски

Објавено: 9ден

SİNANLI TANKER - TRAILER

Турција, Konya

METSAN - полуприколка силос
 25
11 950 EUR
Цена без ДДВ
2002
3-оски

Објавено: 10ден

ERCAL TRUCKS

Турција, Ankara

Feldbinder KIP 60.3, Alufelgen, 2x vorhanden - полуприколка силос
 11
66 800 EUR
Цена без ДДВ
2021
3-оски
Корисна носивост: 30 300 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Објавено: 10ден

Greiwing Truck and Trailer GmbH & Co.

12

Германија, DE-48268 Greven

Број на оглас 6632

Feldbinder KIP 45.3, Alufelgen - полуприколка силос
 9
68 800 EUR
Цена без ДДВ
2021
3-оски
Корисна носивост: 31 200 kg
Бруто тежина: 37 000 kg

Објавено: 10ден

Greiwing Truck and Trailer GmbH & Co.

12

Германија, DE-48268 Greven

Број на оглас 6702

Feldbinder KIP 60.3 / Kippsilo / Saugdruck / 60 m3 - полуприколка силос
 20
29 950 EUR
Цена без ДДВ
2002
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 12ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

8

Германија, Salzgitter

Spitzer Spitzer SF 2436, Zement - полуприколка силос
 5
Прашајте за цена
1991
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 17ден

IBE Trucks GmbH

Швајцарија, Landquart

Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel - полуприколка силос
 15
42 500 EUR
Цена без ДДВ
2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Објавено: 20ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

7

Германија, Bielefeld

Број на оглас 804

Feldbinder Ardor SVM 44 Silo *NEW!/Universal/4xKammer/Alcoa - полуприколка силос
 20
74 990 EUR
Цена без ДДВ
Ново
2020
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Објавено: 21ден

Waris Nabi e.K.

Германија, Mühlheim am Main

Број на оглас sc409 , 0M13031

1 2 3 8   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old