Користени и нови полуприколки сандучари за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Полуприколки сандучари


   Страница 1 од 21 1/21   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Weka 3-Achs-Koffer-Sattelanhänger  - полуприколка сандучар
 9
Прашајте за цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 27 860 kg
Бруто тежина: 35 000 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Essen

Број на оглас 22475

VAN HOOL 1B0008 - полуприколка сандучар
 5
5 550 EUR
1993
1-оски
Корисна носивост: 22 000 kg

Pinto e Silva Comercio de Automoveis e Sucata Lda

Португалија, Santa Maria Da Feira

Groenewegen 2015 X-STEARING - полуприколка сандучар
 20
23 750 EUR
Цена без ДДВ
2015
2-оски
Корисна носивост: 22 880 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

De Koning Trucks

Холандија, Oss

Број на оглас ON91ZT

Royen SZ-3-FX - полуприколка сандучар
6 250 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 065 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 6мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF803581+2

Ackermann VS-F24 / DHOLLANDIA 3000kg - полуприколка сандучар
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2004
3-оски
Корисна носивост: 29 250 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 8мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF443696+2

Schmitz Cargobull VS-F24 - полуприколка сандучар
6 250 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 420 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 8мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF219568+2

Schmitz Cargobull SKO-24 - полуприколка сандучар
6 250 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Корисна носивост: 29 440 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 10мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF350290+2

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
8 250 EUR
Цена без ДДВ
2013
3-оски
Корисна носивост: 31 120 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 12мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF680969+2

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
6 750 EUR
Цена без ДДВ
2011
3-оски
Корисна носивост: 31 425 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 30мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF256159+2

Ackermann VS-F24 / DHOLLANDIA 3000kg - полуприколка сандучар
 10
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2004
3-оски
Корисна носивост: 28 930 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 32мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF972341+2

Ackermann VS-F24 / DHOLLANDIA 3000kg - полуприколка сандучар
 10
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2004
3-оски
Корисна носивост: 29 035 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 34мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF515569+2

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
6 750 EUR
Цена без ДДВ
2011
3-оски
Корисна носивост: 31 425 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 34мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF199983+2

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
6 750 EUR
Цена без ДДВ
2011
3-оски
Корисна носивост: 31 425 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 36мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF678127+2

Ackermann VS-F24 / DHOLLANDIA 3000kg - полуприколка сандучар
 10
4 250 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 29 260 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 56мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF344054+2

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
6 250 EUR
Цена без ДДВ
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 420 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 56мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF467251+2

Schmitz Cargobull SKO 24 - полуприколка сандучар
 10
6 000 EUR
Цена без ДДВ
2009
3-оски
Корисна носивост: 33 500 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 58мин

OPTIMA TRUCKS NL B.V.

Холандија, OPTIMA TRUCK NL

Број на оглас SF603735+3

Krone 3-achs Kofferauflieger  SDK 27 Zurrschienen - полуприколка сандучар
 14
4 900 EUR
Цена без ДДВ
3-оски
Корисна носивост: 28 020 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 2час 20мин

MG Handel GmbH

11

Австрија, Hörsching

Број на оглас 250211

MONTRACON BOX - полуприколка сандучар
 20
Аукција
2001

Објавено: 3час 53мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C108487

Cartwright BOX - полуприколка сандучар
 20
Аукција
2007

Објавено: 3час 56мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C237487

SDC BOX - полуприколка сандучар
 20
Аукција
2005

Објавено: 3час 57мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C186227

SDC BOX - полуприколка сандучар
 20
Аукција
2003

Објавено: 3час 58мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C114693

Schmitz Cargobull SKO 18 / TRIDEC / LBW 3000 KG / BLUMEN VOLLISO.  - полуприколка сандучар
 20
29 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
2-оски
Бруто тежина: 29 000 kg

Објавено: 8час 27мин

griener gmbh nutzfahrzeuge und mehr ...

16

Германија, Mengen-Hohentengen

Број на оглас 11590

SCHMITZ Dryfreight Standard - полуприколка сандучар
 14
8 000 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Бруто тежина: 42 000 kg

Објавено: 13час 53мин

Schmitz Cargobull Danmark A/S

9 S

Данска, Padborg

Број на оглас 5452290

1 2 3 21   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old