Нов полуприколка платформа Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW

Онлајн: 8мес 3ден

Бренд SCHMITZ
Идентификација TR2154
Година на производство 2020
Ново
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
26990 EUR
26 990
EUR
  • 1 662 263 MKD
  • 32 317 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:30
26 990
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка платформа Kögel 3-Achs-Sattelanhänger mit Rungen
Kögel 3-Achs-Sattelanhänger mit Rungen
2019, 3-оски
Германија, Essen
Полуприколка платформа Kögel 3-Achs-Sattelanhänger mit Rungen, 2019
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW
Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
26 990 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Baustofftrailer, Rungen 80 cm BW, 2020
Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
2009, 3-оски
Австрија, Peuerbach
4 850 EUR
Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen, 2009
Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
2009, 3-оски
Австрија, Peuerbach
4 850 EUR
Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen, 2009
Полуприколка платформа Kögel Baustofftrailer,AKTIONSPREIS bis 18.12.20
Kögel Baustofftrailer,AKTIONSPREIS bis 18.12.20
2020, 3-оски
Австрија, Peuerbach
22 250 EUR
Полуприколка платформа Kögel Baustofftrailer,AKTIONSPREIS bis 18.12.20, 2020
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Scs24 Lift Rungen 80cm Wände
Schmitz Cargobull Scs24 Lift Rungen 80cm Wände
2021, 3-оски
Австрија, Söding
25 900 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Scs24 Lift Rungen 80cm Wände, 2021
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull
Schmitz Cargobull
2019, 3-оски
Франција, LIMAY
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull, 2019
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Platform
Schmitz Cargobull Platform
2010, 3-оски
Обединето Кралство, Warrington-Cheshire
7 000 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Platform, 2010
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Flatbed
Schmitz Cargobull Flatbed
2004
Белгија, Hooglede
3 750 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull Flatbed, 2004
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull SCHMITZ SCS 27 MEGA
Schmitz Cargobull SCHMITZ SCS 27 MEGA
2003
Белгија, Handzame
3 250 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull SCHMITZ SCS 27 MEGA, 2003
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull S 01
Schmitz Cargobull S 01
1996, 3-оски
Германија, Göttingen
3 500 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull S 01, 1996
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull SCS27
Schmitz Cargobull SCS27
2007, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
3 250 EUR
Полуприколка платформа Schmitz Cargobull SCS27, 2007
Полуприколка платформа Kögel SN24 /BAUSTOFF 800 BW /160 x RUNGEN LENKACHSE
Kögel SN24 /BAUSTOFF 800 BW /160 x RUNGEN LENKACHSE
2020, 3-оски
Германија, Mengen-Hohentengen
25 900 EUR
Полуприколка платформа Kögel SN24 /BAUSTOFF 800 BW /160 x RUNGEN LENKACHSE, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.