Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER за продажба - ID: 6249514
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER

Нов Полуприколка платформаLIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER
Ново|2024|3-оски|60000 kg|68000 kg

Цена без ДДВ

Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER

Објавено: 19ден

PDF
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 1
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 2
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 3
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 4
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 5
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 6
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 7
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 8
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 9
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 10
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 11
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 12
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 13
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 14
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 15
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 16
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 17
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 18
Нов Полуприколка платформа LIDER LIDER 2024 UNUSED NEW FROM MANUFACTURER: слика 19
Ask for all available pictures

Објавено: 19ден

PDF
Бренд

Година на производство

2024
Ново

Состојба

нова
Нето тежина

8000 kg
Бруто тежина

68000 kg
Корисна носивост

60000 kg
Должина

13600 mm
Ширина

2550 mm
Висина

1300 mm
Боја

црна, црвена, сина, жолта, портокалова, кафена, сива
Локација

Турција, Horozluhan mahallesi Özge sokak No:27 Selçuklu/Konya/Turkey

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Шасија/суспензија
суспензија

федер
број на оски

оските прават

ROR
подигање на оска

сопирачки

тапан
централно подмачкување

ABS - антиблокирачки систем за сопирање

предни гуми

12 R 22,5
задни гуми

12 R 22,5, 12 R 22,5
гуми

12 R 22,5
резервно тркало

двојни тркала

Тело/надградба
кутија за алат

држач за резервно тркало

Повеќе информации

We are manufacturer of all type semi trailer

our production can be adapted according to your request size and dimensions

Please contact with us. For your any request of trailer

show contacts

Contafcts : show contacts Viber / Whatsapp

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Semi-trailer
t1 test unit - LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI