Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen

Онлајн: 4мес 28ден

Бренд KRONE
Идентификација TR2124
Година на производство 2009
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
4850 EUR
4 850
EUR
  • 298 983 MKD
  • 5 774 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
11:53
4 850
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen
2009, 3-оски
Австрија, Peuerbach
4 850 EUR
Полуприколка платформа Krone Plateautrailer, Rungen, Verbreitbar, BPW-Achsen, 2009
Полуприколка платформа Kögel Baustofftrailer, SAF-Achsen, Palettenkasten
Kögel Baustofftrailer, SAF-Achsen, Palettenkasten
2013, 3-оски
Австрија, Peuerbach
9 990 EUR
Полуприколка платформа Kögel Baustofftrailer, SAF-Achsen, Palettenkasten, 2013
Полуприколка платформа Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,
Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,
2019, 3-оски
Австрија, Hörsching
21 900 EUR
Полуприколка платформа Krone Bordwandauflieger , Rungen, Liftachse,, 2019
Полуприколка платформа Krone SD BPW - DRUM
Krone SD BPW - DRUM
2010, 3-оски
Холандија, Lamswaarde
4 250 EUR
Полуприколка платформа Krone SD BPW - DRUM, 2010
Полуприколка платформа Krone SDP27 (BPW-AXLES)
Krone SDP27 (BPW-AXLES)
1999, 3-оски
Белгија, Bree
2 750 EUR
Полуприколка платформа Krone SDP27 (BPW-AXLES), 1999
Полуприколка платформа Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
2012, 3-оски
Германија, Atzenhain
Полуприколка платформа Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen, 2012
Полуприколка платформа Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen
2012, 3-оски
Германија, Atzenhain
Полуприколка платформа Doll P3S-0 Auflieger Plattform BPW-Achsen, 2012
Полуприколка платформа Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
2020, 3-оски
Германија, Gersthofen
24 500 EUR
Полуприколка платформа Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift, 2020
Полуприколка платформа Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift
2020, 3-оски
Германија, Gersthofen
24 500 EUR
Полуприколка платформа Krone SDP 27 eLB4 BS 12 Rungen Lift, 2020
Полуприколка платформа Kögel SNCO24 mit BPW Achsen TWISTLOCKS 1x40FT
Kögel SNCO24 mit BPW Achsen TWISTLOCKS 1x40FT
2005, 3-оски
Германија, München
4 500 EUR
Полуприколка платформа Kögel SNCO24 mit BPW Achsen TWISTLOCKS 1x40FT, 2005
Полуприколка платформа KRONE SD - Mega , Plattform
KRONE SD - Mega , Plattform
2009, 3-оски
Германија
3 300 EUR
Полуприколка платформа KRONE SD - Mega , Plattform, 2009
Полуприколка платформа Krone SDP 24.1, 3 axle BPW, 1989, ABS
Krone SDP 24.1, 3 axle BPW, 1989, ABS
1989
Холандија, Susteren
4 000 EUR
Полуприколка платформа Krone SDP 24.1, 3 axle BPW, 1989, ABS, 1989

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.