Користени и нови полуприколки платформи за продажба - Truck1 Македонија
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Полуприколки платформи


   Страница 1 од 34 1/34   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Faymonville MAX Trailer MAX210 Telesattel  - полуприколка платформа
 1
Прашајте за цена
Ново
2022
3-оски
Корисна носивост: 38 060 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Essen

Број на оглас 30523

Pacton T3-001 - полуприколка платформа
 11
8 750 EUR
Цена без ДДВ
2008
3-оски
Корисна носивост: 32 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

De Koning Trucks

Холандија, HEDEL

Број на оглас OK08KG

Floor kraanoplegger (2009) met Kennis 16R kraan (2002) - полуприколка платформа
 6
Прашајте за цена
2009
3-оски
Корисна носивост: 39 480 kg
Бруто тежина: 48 000 kg

Dutch Trailer Center BV

Холандија, Ommen

Број на оглас DTC2990

Faymonville MAX Trailer MAX200 Sattelanhänger Megatrailer  - полуприколка платформа
 1
Прашајте за цена
Ново
2023
3-оски
Корисна носивост: 37 220 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 3час

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

13

Германија, Essen

Број на оглас 30907

SDC FLAT - полуприколка платформа
 19
Аукција
2013

Објавено: 3час 30мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C340170

SDC FLAT - полуприколка платформа
 20
Аукција
2006

Објавено: 3час 33мин

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C212281

Pacton open oplegger | Rongen | veel bindvoorzieningen | Geschoopeerd - полуприколка платформа
 5
Прашајте за цена

Објавено: 19час 4мин

Dutch Trailer Center BV

Холандија, Ommen

Број на оглас DTC3026

Pacton 3139 NOR 17 3 axles TwistLocks Plateau - полуприколка платформа
 17
2 100 EUR
Цена без ДДВ
1997
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 20час 42мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70183597

Krone SD Rungtaschen BPW 3-achs Plateau - полуприколка платформа
 17
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2009
3-оски
Корисна носивост: 28 680 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 20час 42мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70182379

General Trailers FLAT - полуприколка платформа
 20
Аукција
2001
3-оски

Објавено: 1ден

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C086003

MONTRACON FLAT - полуприколка платформа
 18
Аукција
2006
3-оски

Објавено: 1ден

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Обединето Кралство, Doncaster

Број на оглас C224819

Langendorf SBH/09G Innenlader, Beton, Hydr. Federung, BPW  - полуприколка платформа
 14
69 500 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 35 520 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 1ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Германија, Sittensen

Број на оглас SI82601

Krone Plateau mit Containerverriegelung + Steckrungen  - полуприколка платформа
 20
8 500 EUR
Цена без ДДВ
2016
3-оски
Корисна носивост: 29 053 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1ден

CAMION IMPEX GmbH

8

Германија, Hagenow

Van Hool RONGEN - полуприколка платформа
 11
3 250 EUR
Цена без ДДВ
3-оски
Корисна носивост: 30 940 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde

Број на оглас 000070

Van Hool SAF - Drum - полуприколка платформа
 12
3 250 EUR
Цена без ДДВ
3-оски
Корисна носивост: 31 090 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 000478

Trailor Drum - Rongen - полуприколка платформа
 10
3 250 EUR
Цена без ДДВ
3-оски

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 000695

Trailor SMB - DRUM - полуприколка платформа
 18
3 750 EUR
Цена без ДДВ
2003
3-оски
Корисна носивост: 32 000 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 000987

GT Trailers SMB - DISC - полуприколка платформа
 15
3 250 EUR
Цена без ДДВ
2002
3-оски
Корисна носивост: 28 000 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 000989

Pacton BPW - полуприколка платформа
 13
3 250 EUR
Цена без ДДВ
1988
3-оски
Корисна носивост: 29 340 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 001036

Floor Stenentrailer - полуприколка платформа
 14
3 500 EUR
Цена без ДДВ
1991
3-оски
Корисна носивост: 36 740 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 001017

Floor BPW - DRUM - полуприколка платформа
 17
3 500 EUR
Цена без ДДВ
1990
3-оски
Корисна носивост: 36 880 kg
Бруто тежина: 45 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 001038

Groenewegen SAF - DRUM - Tambour - полуприколка платформа
 13
3 250 EUR
Цена без ДДВ
1992
3-оски
Корисна носивост: 30 920 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 001135

Benalu ALUMINIUM 4580KG - Steelspring - полуприколка платформа
 19
4 750 EUR
Цена без ДДВ
2000
3-оски
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

6

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Број на оглас 001309

1 2 3 34   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old