Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24, Bi-Temp Vector 1850 MT, LBW, Doppelstoc
Schmitz Cargobull SKO24, Bi-Temp Vector 1850 MT, LBW, Doppelstoc
2011, 3-оски
Германија, Bakum
14 400 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24, Bi-Temp Vector 1850 MT, LBW, Doppelstoc, 2011
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24, Bi-Temp Vector 1850 MT, LBW, Doppelstoc
Schmitz Cargobull SKO24, Bi-Temp Vector 1850 MT, LBW, Doppelstoc
2011, 3-оски
Германија, Bakum
14 400 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO24, Bi-Temp Vector 1850 MT, LBW, Doppelstoc, 2011
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1850 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand
Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1850 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand
2007, 3-оски
Австрија, Söding
10 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1850 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand, 2007
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1800 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand
Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1800 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand
2006, 3-оски
Австрија, Söding
10 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1800 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand, 2006
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1800 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand
Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1800 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand
2006, 3-оски
Австрија, Söding
10 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 VECTOR 1800 Bi-Temp/Blumenbre/2xTrennwand, 2006
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
17 200 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp, 2012
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
17 200 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp, 2012
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
17 200 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp, 2012
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
17 200 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp, 2012
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp
2012, 3-оски
Холандија, Veghel
17 200 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850mt 3 axles Bi-/Multitemp, 2012
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Bi-Temp Cool V7 NEU
Schmitz Cargobull SKO 24 Bi-Temp Cool V7 NEU
2020, 3-оски
Австрија, Söding
66 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Bi-Temp Cool V7 NEU, 2020
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Bi-Temp Cool V7 NEU
Schmitz Cargobull SKO 24 Bi-Temp Cool V7 NEU
2020, 3-оски
Австрија, Söding
66 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Bi-Temp Cool V7 NEU, 2020

Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite

Бренд SCHMITZ
Модел SKO
Година на производство 2013
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 29 800 kg
Ширина 2 600 mm
Висина 4 000 mm
Локација Германија, Dorsten
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm
  • ширина на утовар: 2 490 mm
  • висина на утовар: 2 650 mm
  • број на палети: 33
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.