Слични понуди

Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 DOPPELSTOCK carrier vector 1550
Schmitz Cargobull SKO 24 DOPPELSTOCK carrier vector 1550
2014, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
22 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 DOPPELSTOCK carrier vector 1550, 2014
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB S3B Doppelstock Thermoking
Schmitz Cargobull SCB S3B Doppelstock Thermoking
2014, 3-оски
Германија, Germersheim
24 500 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB S3B Doppelstock Thermoking, 2014
Полуприколка ладилник Krone Cool Liner Carrier Vector 1550 S Doppelstock
Krone Cool Liner Carrier Vector 1550 S Doppelstock
2019, 3-оски
Германија, 86368 Gersthofen
47 500 EUR
Полуприколка ладилник Krone Cool Liner Carrier Vector 1550 S Doppelstock, 2019
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB*S3B carrier taillift
Schmitz Cargobull SCB*S3B carrier taillift
2016, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
29 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB*S3B carrier taillift, 2016
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit
Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit
2017, 3-оски
Холандија, Veghel
36 300 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit
Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit
2017, 3-оски
Холандија, Veghel
36 300 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit
Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit
2017, 3-оски
Холандија, Veghel
36 300 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi-300 Doppelstock Palettenkasten Blumenbreit, 2017
Полуприколка ладилник SCHMITZ CARGOBULL SCB S3B
SCHMITZ CARGOBULL SCB S3B
2017, 200 000 ч
Полска, Szczecin
37 120 EUR
Полуприколка ладилник SCHMITZ CARGOBULL SCB S3B, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB S3B
Schmitz Cargobull SCB S3B
2012, 274 667 km, 3-оски
Белгија, ANTWERPEN
5 000 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB S3B, 2012
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO-24 CARRIER 1550 doppelstock
Schmitz Cargobull SKO-24 CARRIER 1550 doppelstock
2016, Дизел, 3-оски
Холандија, Vuren
29 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO-24 CARRIER 1550 doppelstock, 2016
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB S3B, Doppelstock, 1.500 Stunden,Blumenbreite
Schmitz Cargobull SCB S3B, Doppelstock, 1.500 Stunden,Blumenbreite
2015, 3-оски
Германија, Sittensen
26 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB S3B, Doppelstock, 1.500 Stunden,Blumenbreite, 2015
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1550, Liftachse, SAF
Krone Carrier Vector 1550, Liftachse, SAF
2016, 3-оски
Австрија, Peuerbach
22 750 EUR
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1550, Liftachse, SAF, 2016

Нов полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB*S3B New Unused! Carrier Vector 1550 3 axles Doppelstock Blumenbreit Liftachse Palettenkasten

Бренд SCHMITZ
Идентификација 70102941
Година на производство 2019
Ново
Состојба нова
Нето тежина 8 515 kg
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 30 485 kg
Локација Холандија, Veghel
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: Schmitz: 1,2,3
 • подигање на оска
 • сопирачки: диск
 • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 13 310 mm
 • ширина на утовар: 2 490 mm
 • висина на утовар: 2 640 mm
 • ладење на моторот: 1
 • дизел/електро
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB*S3B New Unused! Carrier Vector 1550 3 axles Doppelstock Blumenbreit Liftachse Palettenkasten

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SCB*S3B New Unused! Carrier Vector 1550 3 axles Doppelstock Blumenbreit Liftachse Palettenkasten

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.