Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock

Онлајн: 4ден

Бренд SCHMITZ
Идентификација TR2195
Година на производство 2017
Локација Австрија, Peuerbach
Телефон +43 676 8...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 400 mm
  • ширина на утовар: 2 460 mm
  • висина на утовар: 2 650 mm
33400 EUR
33 400
EUR
  • 2 056 251 MKD
  • 39 127 USD

Нето цена

Продавач
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Австрија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:28
33 400
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
34 900 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
33 400 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Carrier Vector 1550, Palettenkasten, Doppelstock, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, P
Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, P
2017, 3-оски
Австрија, Peuerbach
33 400 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermotrailer, Carrier Vector 1550 - Aggregat, P, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock
Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock
2019, 3-оски
Австрија, Peuerbach
44 350 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock, 2019
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock
Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock
2019, 3-оски
Австрија, Peuerbach
44 350 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Thermo King SLXi300, Palka, 2,70 m. ,Doppelstock, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.