Полуприколка ладилник Krone Tiefkühl , Vector 1950 Strom/Diesel

Онлајн: 2мес 13ден

Бренд KRONE
Година на производство 2015
Бруто тежина 39 000 kg
Корисна носивост 31 450 kg
Ширина 2 600 mm
Висина 4 000 mm
Локација Германија, Dorsten
Телефон +49 (0)171...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • сопирачки: диск
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 600 mm
  • ширина на утовар: 2 470 mm
  • висина на утовар: 2 600 mm
  • број на палети: 33

Продавач
WS Trucks GmbH
WS Trucks GmbH Германија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:53
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка ладилник Krone Tiefkühl , Vector 1950 Strom/Diesel
Krone Tiefkühl , Vector 1950 Strom/Diesel
2015, 3-оски
Германија, Dorsten
23 890 EUR
Полуприколка ладилник Krone Tiefkühl , Vector 1950 Strom/Diesel, 2015
Полуприколка ладилник Krone TKS Rohrbahnen, Fleischbahnen, Carrier Vector 1950
Krone TKS Rohrbahnen, Fleischbahnen, Carrier Vector 1950
2017, 3-оски
Австрија, Hörsching
21 900 EUR
Полуприколка ладилник Krone TKS Rohrbahnen, Fleischbahnen, Carrier Vector 1950, 2017
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1950 3 axles Liftachse
Krone Carrier Vector 1950 3 axles Liftachse
2013, 3-оски
Холандија, Veghel
16 400 EUR
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1950 3 axles Liftachse, 2013
Полуприколка ладилник Chereau Carrier Vector 1950/Strom/Fleisch/Meat/2,6h
Chereau Carrier Vector 1950/Strom/Fleisch/Meat/2,6h
2012, 3-оски
Германија, Hilden
27 800 EUR
Полуприколка ладилник Chereau Carrier Vector 1950/Strom/Fleisch/Meat/2,6h, 2012
Полуприколка ладилник Chereau Carrier Vector 1950/Strom/Fleisch/Meat/2,6h
Chereau Carrier Vector 1950/Strom/Fleisch/Meat/2,6h
2012, 3-оски
Германија, Hilden
27 800 EUR
Полуприколка ладилник Chereau Carrier Vector 1950/Strom/Fleisch/Meat/2,6h, 2012
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1950 3 axles Palettenkasten Lenkachse
Krone Carrier Vector 1950 3 axles Palettenkasten Lenkachse
2013, 3-оски
Холандија, Veghel
16 400 EUR
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1950 3 axles Palettenkasten Lenkachse, 2013
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1950mt 3 axles Doppelstock Blumenbreit Palletenkasten Liftachse
Krone Carrier Vector 1950mt 3 axles Doppelstock Blumenbreit Palletenkasten Liftachse
2015, 3-оски
Холандија, Veghel
24 600 EUR
Полуприколка ладилник Krone Carrier Vector 1950mt 3 axles Doppelstock Blumenbreit Palletenkasten Liftachse, 2015
Полуприколка ладилник Krone Vector 1950 3 axles Doppelstock Blumenbreit Trennwand Liftachse
Krone Vector 1950 3 axles Doppelstock Blumenbreit Trennwand Liftachse
2013, 3-оски
Холандија, Veghel
18 200 EUR
Полуприколка ладилник Krone Vector 1950 3 axles Doppelstock Blumenbreit Trennwand Liftachse, 2013
Полуприколка ладилник Schmitz Frigo trailer + Carrier Vector 1950
Schmitz Frigo trailer + Carrier Vector 1950
2012, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
19 500 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Frigo trailer + Carrier Vector 1950, 2012
Полуприколка ладилник KRONE Vector 1850
KRONE Vector 1850
2008
Литванија, Vilniaus
8 500 EUR
Полуприколка ладилник KRONE Vector 1850, 2008
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Vector 1950 Multitemp/Trennwand/Blumenbreit/dopp
Schmitz Cargobull Vector 1950 Multitemp/Trennwand/Blumenbreit/dopp
2017, 3-оски
Австрија, Söding
48 990 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Vector 1950 Multitemp/Trennwand/Blumenbreit/dopp, 2017
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Vector 1950 Multitemp/Trennwand/Blumenbreit/dopp
Schmitz Cargobull Vector 1950 Multitemp/Trennwand/Blumenbreit/dopp
2017, 3-оски
Австрија, Söding
47 990 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull Vector 1950 Multitemp/Trennwand/Blumenbreit/dopp, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.