Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 20 LEASE € 799,0

Онлајн: 2мес 27ден

Бренд KRONE
Модел Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 20 LEASE € 799,0
Идентификација BRD LEASING
Година на производство 2021
Нето тежина 8 650 kg
Бруто тежина 36 000 kg
Корисна носивост 27 350 kg
Боја бела
Локација Германија, Würselen
Телефон +49 1732...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • гуми: 385/65 R 22.5
Тело/надградба
  • должина на утовар: 13 310 mm
  • ширина на утовар: 2 495 mm
  • ладење на моторот: yes
59950 EUR
59 950
EUR
  • 3 703 273 MKD
  • 72 815 USD

Продавач
Dieter Jaeger
Dieter Jaeger Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:01
Лица за контакт
Verkaufsabteilung
English, Deutsch, Français
Dieter Jäger
59 950
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0
Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0
2021, 3-оски
Германија, Würselen
799 EUR
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0, 2021
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0
Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0
2021, 3-оски
Германија, Würselen
799 EUR
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0, 2021
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0
Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0
2021, 3-оски
Германија, Würselen
799 EUR
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENBREITE BJ 21 LEASE € 799,0, 2021
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENB BJ 21 BRD LEASE € 799,00
Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENB BJ 21 BRD LEASE € 799,00
2021, 3-оски
Германија, Würselen
59 950 EUR
Полуприколка ладилник Krone - SDR 27 eL4-DOPPEL BLUMENB BJ 21 BRD LEASE € 799,00, 2021
Полуприколка ладилник KRONE SDR27
KRONE SDR27
2005, 3-оски
Литванија, Vilniaus
5 900 EUR
Полуприколка ладилник KRONE SDR27, 2005
Полуприколка ладилник KRONE Cool Liner SDR27+FRC+DOUBLE STOCK
KRONE Cool Liner SDR27+FRC+DOUBLE STOCK
2013, 3-оски
Естонија, Valgamaa
18 500 EUR
Полуприколка ладилник KRONE Cool Liner SDR27+FRC+DOUBLE STOCK, 2013
Полуприколка ладилник KRONE SDR Double decker
KRONE SDR Double decker
2011
Чешка република, Stránčice
18 392 EUR
Полуприколка ладилник KRONE SDR Double decker, 2011
Полуприколка ладилник Krone Tiefkühlauflieger SDR Kühlauflieger Carrier
Krone Tiefkühlauflieger SDR Kühlauflieger Carrier
2010, 3-оски
Германија, Peine
18 900 EUR
Полуприколка ладилник Krone Tiefkühlauflieger SDR Kühlauflieger Carrier, 2010
Полуприколка ладилник Krone SDP27
Krone SDP27
2016, 3-оски
Литванија, Pagiriu k Kauno
31 000 EUR
Полуприколка ладилник Krone SDP27, 2016
Полуприколка ладилник Krone SDP27 ThermoKing SLXe300
Krone SDP27 ThermoKing SLXe300
2016, 3-оски
Литванија, Pagiriu k Kauno
30 500 EUR
Полуприколка ладилник Krone SDP27 ThermoKing SLXe300, 2016
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL, Blumenbreite, ATP NE
Schmitz Cargobull SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL, Blumenbreite, ATP NE
2013, 3-оски
Германија, DE-48268 Greven
21 800 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L - 13.4 FP 45 COOL, Blumenbreite, ATP NE, 2013
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite
Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite
2013, 3-оски
Германија, Dorsten
21 890 EUR
Полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.