Полуприколки ладилници


   Страница 1 од 22 1/22   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Burg BPO 12-10 TCSXX Thermo King Spectrum SL 250 - полуприколка ладилник
 20
9 500 EUR
2004
1-оски
Корисна носивост: 14 020 kg
Бруто тежина: 22 000 kg

Онлајн: 13ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OH68LP | 548607

Schmitz 3-Achs-Kühlauflieger - полуприколка ладилник
 5
11 800 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 33 040 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 7мес 24ден

ES-GE Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Essen

Идентификација 85480

Schmitz Cargobull SKO 24/L- 34.4 FP60 COOL,CARRIER VECTOR,1046 MTH - полуприколка ладилник
 15
34 600 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 27 323 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Schmitz Cargobull SKO 24/L- 34.4 FP60 COOL,CARRIER VECTOR,1046 MTH - полуприколка ладилник
 15
34 600 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 27 323 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Montracon FRIGO - полуприколка ладилник
 9
5 500 EUR
Нето цена
2007
3-оски

Онлајн: 1ден

BVBA ANVECO TRADING

Белгија, Torhout

Идентификација 026185

 Schmitz CARGOBULL - полуприколка ладилник
 20
Аукција

Онлајн: 2ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140258012

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 2
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62530

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 2
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62531

Schmitz Cargobull SKO 24 SLX 300 Rohrbahnen, 4282 Bstd !! - полуприколка ладилник
 14
25 800 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 26 295 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62582

Schmitz Cargobull SKO 24 SLX 300 Rohrbahnen, 4282 Bstd !! - полуприколка ладилник
 13
25 800 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 26 295 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 625821

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 2
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 625301

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 2
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62529

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 2
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 625311

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 2
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 625291

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 15
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 625321

Schmitz Cargobull SKO24/FP60, Vector 1850, Lift - Achse - полуприколка ладилник
 15
13 800 EUR
Нето цена
2010
3-оски
Корисна носивост: 30 203 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62532

LAMBERET SEMICF Tri/A - полуприколка ладилник
 20
Аукција
2012

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Lamberet TK Rohrbahn/ Meat / Fleisch Thermoking SLX 300 e - полуприколка ладилник
 4
32 490 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 29 560 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Lamberet TK Rohrbahn/ Meat / Fleisch Thermoking SLX 300 e - полуприколка ладилник
 4
32 490 EUR
Нето цена
2015
3-оски
Корисна носивост: 29 560 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Lamberet TK Rohrbahn/ Meat / Fleisch Thermoking SLX 300 e - полуприколка ладилник
 4
32 490 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 29 560 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Lamberet TK Rohrbahn/ Meat / Fleisch Thermoking SLX 300 e - полуприколка ладилник
 4
32 490 EUR
Нето цена
2016
3-оски
Корисна носивост: 29 560 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite - полуприколка ладилник
 16
21 890 EUR
Нето цена
2013
3-оски
Корисна носивост: 29 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

8

Германија, Dorsten

1 2 3 22   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.