Полуприколки цистерни WELGRO


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 19
19 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2002
3-оски
Корисна носивост: 31 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4мес 8ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OG88XH | 466542

Wabco WELGRO 97WSL43-32 62m³ - Repainted - TOP! (O564) - полуприколка цистерна
 20
24 950 EUR
Нето цена
2004
3-оски
Корисна носивост: 33 300 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 19час 29мин

GEMA Trading BV

7

Холандија, Dinteloord

Идентификација O564

Welgro 97 WSL 43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 17
33 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2006
3-оски
Корисна носивост: 33 400 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 2ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OJ91NB | 583275

Welgro 97 WSL 33-24 Blaas/zuig oplegger - полуприколка цистерна
 19
24 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2000
2-оски
Корисна носивост: 23 500 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 2ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OG05GK | 583277

WELGRO 97WSL43-32 - 58.4 M³ - Repainted - TOP! (O562) - полуприколка цистерна
 20
29 950 EUR
Нето цена
2005
3-оски
Корисна носивост: 33 400 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 2ден

GEMA Trading BV

7

Холандија, Dinteloord

Идентификација O562

WELGRO 97WSL33 24 NL-Trailer / 8 Comp / Lenkachse / 47,2 m3 - полуприколка цистерна
 18
8 400 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

1998
2-оски
Корисна носивост: 25 500 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 14ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70144448

Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 19
11 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2000
3-оски
Корисна носивост: 32 000 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 23ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OG08GK | 566428

Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 20
11 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2000
3-оски
Корисна носивост: 32 000 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 23ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OG59HL | 563107

WELGRO 91 WSL 40-27 NL-Trailer / 28 Ton / 10 Comp / 2x Lenkachse - полуприколка цистерна
 18
12 400 EUR
Нето цена
1996
3-оски
Корисна носивост: 30 960 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70145898

WELGRO Bulk 4 Compartments, Silo / Bulk - полуприколка цистерна
 7
3 200 EUR
Нето цена
1984
Корисна носивост: 15 500 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Онлајн: 2мес 4ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 011685

WELGRO Silo 90 WLA 23 - 16, 6 Compartments - полуприколка цистерна
 7
2 900 EUR
Нето цена
1992

Онлајн: 2мес 4ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација 072513

Welgro 97 WSL 43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 20
48 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2009
3-оски
Корисна носивост: 33 800 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 2мес 5ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OK14VZ | 522513

WELGRO WIJNVEEN OA 13 20 animal food - полуприколка цистерна
 17
9 950 EUR
Нето цена
1998
2-оски
Корисна носивост: 25 021 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 2мес 12ден

Kleyn Trucks

16

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 281019

WELGRO 97 WSL 43-32 3 axles 28 Ton / 10 Comp / 2x Lenkachse - полуприколка цистерна
 17
17 900 EUR
Нето цена
2004
3-оски
Корисна носивост: 30 520 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 2мес 27ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70143158

Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 18
42 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2007
3-оски
Корисна носивост: 33 300 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 3мес 10ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OK21BF | 492883

Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 20
42 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2008
3-оски
Корисна носивост: 33 300 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 3мес 13ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OK08FX | 490698

WELGRO 97 WSL43-32 3 axles 32Ton / 10 Comp / 2x Lenkachse / 1x Liftachse - полуприколка цистерна
 17
13 900 EUR
Нето цена
1998
3-оски
Корисна носивост: 30 900 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 3мес 15ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138962

WELGRO 97 WSL43-32 3 axles 53,8m3 / 10 Comp / 2x Lenkachse - полуприколка цистерна
 17
13 600 EUR
Нето цена
2001
3-оски
Корисна носивост: 31 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4мес

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70141186

Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 20
19 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2002
3-оски
Корисна носивост: 31 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4мес 4ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OG74VH | 470816

Welgro 97WSL 43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 20
42 000 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2008
3-оски
Корисна носивост: 33 050 kg
Бруто тежина: 43 000 kg

Онлајн: 4мес 8ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OK45RY | 468242

Welgro 97WSL43-32 Mengvoeder - полуприколка цистерна
 20
13 750 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

1999
3-оски
Корисна носивост: 31 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 4мес 8ден

Nijwa Used Trucks

8

Холандија, Borne

Идентификација OG74BB | 467788

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.