Полуприколки цистерни TRAILOR

Резултати пронајдени: 22

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки цистерни
 • Бренд (1)
  TRAILOR
 • Земја на продавачот
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка цистерна Trailor Silo
17
Полуприколка цистерна
Trailor Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1990
Корисна носивост: 28720 kg
Бруто тежина: 34000 kg
13 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 6ден
Полуприколка цистерна TRAILOR
20
Полуприколка цистерна
TRAILOR
CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"
Полска
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 2004
Број на оски: 3-оски
22 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Полуприколка цистерна TRAILOR TX34TW
18
Полуприколка цистерна
TRAILOR TX34TW
CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"
Полска
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
17 700  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Полуприколка цистерна Trailor Chemie 36276 liters, Drum brakes, Steel suspension
7
Полуприколка цистерна
Trailor Chemie 36276 liters, Drum brakes, Steel suspension
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 1989
Корисна носивост: 28980 kg
Бруто тежина: 34000 kg
5 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна TRAILOR
20
Полуприколка цистерна
TRAILOR
CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"
Полска
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
15 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 2ден
Полуприколка цистерна TRAILOR 38000 liters 9 section AXEL PROBLEM
9
Полуприколка цистерна
TRAILOR 38000 liters 9 section AXEL PROBLEM
UAB Vitlaima
Германија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 1997
Број на оски: 3-оски
9 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 6ден
Полуприколка цистерна TRAILOR 38000 liters 9 section
13
Полуприколка цистерна
TRAILOR 38000 liters 9 section
UAB Vitlaima
Франција
За транспорт на: гориво
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
13 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 7ден
Полуприколка цистерна Trailor Tank
20
Полуприколка цистерна
Trailor Tank
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1992
Корисна носивост: 27670 kg
Бруто тежина: 34000 kg
13 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 9ден
Полуприколка цистерна TRAILOR Fuel 40000 liters accident
11
Полуприколка цистерна
TRAILOR Fuel 40000 liters accident
UAB Vitlaima
Германија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 1992
Број на оски: 3-оски
8 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 20ден
Полуприколка цистерна Trailor Fuel 37737 Liter
7
Полуприколка цистерна
Trailor Fuel 37737 Liter
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2000
Корисна носивост: 33080 kg
Бруто тежина: 38000 kg
10 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 5мес 13ден
Полуприколка цистерна Trailor Fuel 40113 Liter, 9 Compartments
7
Полуприколка цистерна
Trailor Fuel 40113 Liter, 9 Compartments
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 1999
Корисна носивост: 31800 kg
Бруто тежина: 38000 kg
14 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 5мес 18ден
Полуприколка цистерна TRAILOR JET1 1 SECTION
17
Полуприколка цистерна
TRAILOR JET1 1 SECTION
UAB Vitlaima
Германија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
9 900  EUR
Онлајн: 7мес 8ден
Полуприколка цистерна Trailor Oplegger lames/39500L
13
Полуприколка цистерна
Trailor Oplegger lames/39500L
Smeets & Zonen NV
Белгија
Година на производство: 1989
Корисна носивост: 28760 kg
Бруто тежина: 34000 kg
11 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 8мес 7ден
Полуприколка цистерна Trailor Fuel tank alu 40 m3 / 7 comp
20
Полуприколка цистерна
Trailor Fuel tank alu 40 m3 / 7 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2005
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 40142 L
19 000  EUR
Онлајн: 9мес 25ден
Полуприколка цистерна Trailor
6
Полуприколка цистерна
Trailor
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Франција
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1год
Полуприколка цистерна Trailor
6
Полуприколка цистерна
Trailor
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Франција
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1год
Полуприколка цистерна Trailor
6
Полуприколка цистерна
Trailor
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Франција
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1год
Полуприколка цистерна Trailor Oplegger 39000 L
12
Полуприколка цистерна
Trailor Oplegger 39000 L
Smeets & Zonen NV
Белгија
Година на производство: 1993
Корисна носивост: 31750 kg
Бруто тежина: 38000 kg
14 300  EUR
Нето цена
Онлајн: 1год 8мес
Полуприколка цистерна Trailor Tank 37769 liter
13
Полуприколка цистерна
Trailor Tank 37769 liter
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 1992
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 28180 kg
Бруто тежина: 34000 kg
13 350  EUR
Нето цена
Онлајн: 2год
Полуприколка цистерна Trailor Tank 38000 liter
9
Полуприколка цистерна
Trailor Tank 38000 liter
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33020 kg
Бруто тежина: 38000 kg
12 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 2год 11мес
Страница 1 од 2
Резултати пронајдени: 22
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.