Полуприколки цистерни SPITZER

Резултати пронајдени: 65

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки цистерни
 • Бренд (1)
  SPITZER
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка цистерна SPITZER SF2436PFAL - 36m3 - (Cement) Silo - Onderlosser - FR papers - goede staat
20
Полуприколка цистерна
SPITZER SF2436PFAL - 36m3 - (Cement) Silo - Onderlosser - FR papers - goede staat
M.J.C. TRUCKS & MACHINERY
Белгија
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 32980 kg
Бруто тежина: 38000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 1ден
Полуприколка цистерна Spitzer SE 24/33/2UNPM, Gülleauflieger, Börger-Pumpe
9
Полуприколка цистерна
Spitzer SE 24/33/2UNPM, Gülleauflieger, Börger-Pumpe
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG
Германија
Година на производство: 1994
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29210 kg
Бруто тежина: 34000 kg
14 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна SPITZER SK2760CAL 60.000 Ltr / 1 Comp / Kipp Silo
1
20
Полуприколка цистерна
SPITZER SK2760CAL 60.000 Ltr / 1 Comp / Kipp Silo
BAS World
Холандија
Година на производство: 2004
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26950 kg
Бруто тежина: 34000 kg
12 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна SPITZER SK2760CAL 60.000 Ltr / 1 Comp / Kipp Silo
1
20
Полуприколка цистерна
SPITZER SK2760CAL 60.000 Ltr / 1 Comp / Kipp Silo
BAS World
Холандија
Година на производство: 2003
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26980 kg
Бруто тежина: 34000 kg
12 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна SPITZER Silo
16
Полуприколка цистерна
SPITZER Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2003
Корисна носивост: 34110 kg
Бруто тежина: 39000 kg
9 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Полуприколка цистерна SPITZER Silo
15
Полуприколка цистерна
SPITZER Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1999
Корисна носивост: 32790 kg
Бруто тежина: 39600 kg
6 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Полуприколка цистерна SPITZER Silo
12
Полуприколка цистерна
SPITZER Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2003
Корисна носивост: 33090 kg
Бруто тежина: 38000 kg
9 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 6ден
Полуприколка цистерна SPITZER SK2760CAL 3 axles 60.000 Ltr / 1 / Kipp Silo
1
20
Полуприколка цистерна
SPITZER SK2760CAL 3 axles 60.000 Ltr / 1 / Kipp Silo
BAS World
Холандија
Година на производство: 2005
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26980 kg
Бруто тежина: 34000 kg
13 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Полуприколка цистерна SPITZER Silo
20
Полуприколка цистерна
SPITZER Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2003
9 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 8ден
Полуприколка цистерна Spitzer SK 2766 CAL GGVS Kipp. Silo ADR 66.000 L
9
Полуприколка цистерна
Spitzer SK 2766 CAL GGVS Kipp. Silo ADR 66.000 L
Golec Nutzfahrzeuge
Германија
За транспорт на: силоси
Година на производство: 2009
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 26680 kg
Бруто тежина: 34000 kg
11 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна SPITZER Tank
18
Полуприколка цистерна
SPITZER Tank
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1994
Корисна носивост: 31190 kg
Бруто тежина: 38000 kg
5 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 18ден
Полуприколка цистерна SPITZER SK2760CAL 3 axles 60.000 Ltr / 1 / Kipp Silo
1
20
Полуприколка цистерна
SPITZER SK2760CAL 3 axles 60.000 Ltr / 1 / Kipp Silo
BAS World
Холандија
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 27030 kg
Бруто тежина: 34000 kg
11 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 23ден
Полуприколка цистерна Spitzer Cement silo 34m3   BSF2004  SF2734PI
9
Полуприколка цистерна
Spitzer Cement silo 34m3 BSF2004 SF2734PI
BVBA DELTA TRUCKS
Белгија
За транспорт на: силоси
Година на производство: 2008
16 950  EUR
Онлајн: 24ден
Полуприколка цистерна SPITZER Silo
17
Полуприколка цистерна
SPITZER Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 2003
Корисна носивост: 34000 kg
Бруто тежина: 39000 kg
9 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 30ден
Полуприколка цистерна SPITZER Eurovrac SF 2437 37m3
14
Полуприколка цистерна
SPITZER Eurovrac SF 2437 37m3
CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"
Полска
За транспорт на: цемент
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33540 kg
Бруто тежина: 38000 kg
15 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 2ден
Полуприколка цистерна SPITZER
20
Полуприколка цистерна
SPITZER
CICHOCKI ADAM P.H.U."FRANC-MAX"
Полска
За транспорт на: цемент
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
11 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 2ден
Полуприколка цистерна Spitzer SF24/37, 37m³ Silo Zement, 4755 Kg,
15
Полуприколка цистерна
Spitzer SF24/37, 37m³ Silo Zement, 4755 Kg,
A1-Truck GmbH
Германија
За транспорт на: силоси
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29245 kg
Бруто тежина: 34000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 3ден
Полуприколка цистерна Spitzer Gülle, Gärreste, Vogelsang, Laufsteg, Liftachse
15
Полуприколка цистерна
Spitzer Gülle, Gärreste, Vogelsang, Laufsteg, Liftachse
A1-Truck GmbH
Германија
Година на производство: 2002
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29620 kg
Бруто тежина: 35000 kg
19 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 3ден
Полуприколка цистерна SPITZER Silo 37000 Liter, Silo / Bulk
10
Полуприколка цистерна
SPITZER Silo 37000 Liter, Silo / Bulk
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 1998
Корисна носивост: 33410 kg
Бруто тежина: 38000 kg
7 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 5ден
Полуприколка цистерна Spitzer SK2760CAL / Kippsilo / 60m3 / Lebensmittel
20
Полуприколка цистерна
Spitzer SK2760CAL / Kippsilo / 60m3 / Lebensmittel
Salzgitter Eurologistik GmbH
Германија
За транспорт на: силоси
Година на производство: 2016
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 40000 kg
46 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 15ден
Страница 1 од 4
Резултати пронајдени: 65
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.