Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Онлајн: 3год

Бренд ROBINE
Година на производство 1981
Состојба добра
Дата на прва регистрација 20.04.1981
Тежина 6 750 kg
Нето тежина 6 750 kg
Бруто тежина 20 200 kg
Корисна носивост 13 500 kg
Боја бела
Локација Германија, Kalkar
Телефон +492214...
Шасија/суспензија
  • суспензија: федер
  • број на оски: 1-оски
  • двојни тркала
Тело/надградба
  • тело: Tank with foam isolation
  • за транспорт на: гас/LPG
  • материјал на тело: челик
  • волумен на резервоар: 13 000 L
  • број на прегради на резервоарот: 1
  • пумпа
Доплнително
  • достапни единици: 1

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
06:57
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-оски
Германија, Cologne
17 500 EUR
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1992, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1992
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 495080 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ROBINE Gas 495080 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2000
Холандија, Ede
19 900 EUR
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 495080 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2000
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ROBINE Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
1993
Холандија, Ede
16 800 EUR
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 50983 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 1993
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
ROBINE Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL
2000
Холандија, Ede
19 900 EUR
Полуприколка цистерна ROBINE Gas 51056 Liter gas tank , Propane / Propan LPG / GPL, 2000

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.