Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG Proctor Low-pressure gas / chemical tank 27.2 m3 / 1 comp

Онлајн: 5мес 28ден

Идентификација O0T3990
Година на производство 1991
VIN ***T3990
Дата на прва регистрација 01.01.1991
Нето тежина 9 960 kg
Бруто тежина 34 500 kg
Должина 11 300 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 3 850 mm
Локација Холандија, Hoogerheide
Телефон +31(0)164...
Мотор/погонска група
 • работен притисок: 1 MPa
Шасија/суспензија
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: Ror
 • висина на шасија: 1 000 mm
 • сопирачки: тапан
 • гуми: Axle 1: 385/65R22.5, Axle 2: 385/65R22.5, Axle 3: 385/65R22.5
Тело/надградба
 • за транспорт на: гас/LPG
 • материјал на тело: челик
 • волумен на резервоар: 27 290 L
 • број на прегради на резервоарот: 1, 27290
8000 EUR
8 000
EUR
 • 492 930 MKD
 • 9 734 USD

Продавач
Dingemanse B.V.
Dingemanse B.V. Холандија
Доверлив
13 Повеќе од 13 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:02
8 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна Interconsult 40m³ Silotrailer
Interconsult 40m³ Silotrailer
1994
Данска, Glostrup
2 170 EUR
Полуприколка цистерна Interconsult 40m³ Silotrailer, 1994
Полуприколка цистерна OVA 39 OB 3A Mengvoeder
OVA 39 OB 3A Mengvoeder
2010, 3-оски
Холандија, Borne
29 500 EUR
Полуприколка цистерна OVA 39 OB 3A Mengvoeder, 2010
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 1 comp
Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 1 comp
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
11 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 1 comp, 1991
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 27.8 m3 / 1 comp
BSLT Chemical tank inox 27.8 m3 / 1 comp
1995, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
13 500 EUR
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 27.8 m3 / 1 comp, 1995
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
Magyar Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
9 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 32.5 m3 / 1 comp, 1991
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp, 1991
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp.
Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp.
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp., 1991
Полуприколка цистерна Clayton Gas tank 34 m3 (Low pressure)
Clayton Gas tank 34 m3 (Low pressure)
2006, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
13 000 EUR
Полуприколка цистерна Clayton Gas tank 34 m3 (Low pressure), 2006
Полуприколка цистерна Maisonneuve Chemical tank inox 26.2 m3 / 1 comp
Maisonneuve Chemical tank inox 26.2 m3 / 1 comp
1994, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 500 EUR
Полуприколка цистерна Maisonneuve Chemical tank inox 26.2 m3 / 1 comp, 1994
Полуприколка цистерна Clayton Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
Clayton Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp
1999, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
14 500 EUR
Полуприколка цистерна Clayton Chemical tank inox 30 m3 / 1 comp, 1999
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
1995, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
13 500 EUR
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp, 1995
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
1998, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
15 000 EUR
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp, 1998
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp
2001, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
21 000 EUR
Полуприколка цистерна BSLT Chemical tank inox 33 m3 / 1 comp, 2001
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 32 m3 / 1 comp
Magyar Chemical tank inox 32 m3 / 1 comp
2012, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
15 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 32 m3 / 1 comp, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.