Полуприколки цистерни од Германија


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

   Страница 1 од 7 1/7   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Schwarzmüller MB Actros 1843 ADR 3-Achs 45,5m³ TS3 / E Tank - полуприколка цистерна
 2
Прашајте за цена
2013
3-оски

Онлајн: 2ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација Schwarzmüller

Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена
2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 2ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 2ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Burg 12-27 ZGZXX 3-Kammer 58m³ Lebensmittel - полуприколка цистерна
 15
42 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2004
3-оски
Корисна носивост: 23 300 kg
Бруто тежина: 33 000 kg

Онлајн: 2ден

Lemoine Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Bielefeld

Идентификација 804

Schwarte - Schwarte Jansky Gülle 30m³ Börger, Mi - полуприколка цистерна
 14
73 500 EUR
Нето цена
2020
Корисна носивост: 32 700 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61505

Schwarte - Schwarte Jansky Gülle 30m³ Börger, Mi - полуприколка цистерна
 15
73 500 EUR
Нето цена
2020
Корисна носивост: 32 700 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61809

Schrader Z-STA 24-42, 8/4 Tankauflieger ADR - 42.200 L - полуприколка цистерна
 16
24 900 EUR
Нето цена
2007
3-оски
Корисна носивост: 30 705 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација G170089

Schrader Z-STA 24-42, 8/4 Tankauflieger ADR - 42.200 L - полуприколка цистерна
 20
31 900 EUR
Нето цена
2011
3-оски
Корисна носивост: 30 830 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 5ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација G170088

Feldbinder HLW STA 35 / Milch / 2 Kammern / 27.000 l - полуприколка цистерна
 20
44 950 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2012
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 5ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

SPITZER SF2433/2 UN PM Zement Silo - полуприколка цистерна
 15
7 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

3-оски
Корисна носивост: 3 600 kg
Бруто тежина: 8 600 kg

Онлајн: 5ден

Lohmann CT-Line Nutzfahrzeuge UG

16

Германија, Bedburg-Hau

Идентификација 0694

Tecnokar T3P 3 Kammen - полуприколка цистерна
 13
36 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2016
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 6ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 205

Spitzer SF2734 Silo Rieselgueter Zement - полуприколка цистерна
 3
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2008
3-оски
Корисна носивост: 29 790 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 9ден

Autopark-A5

Германија, Atzenhain

Schwarte - Schwarte Jansky Gülle 30m³ KTH Börger - полуприколка цистерна
 14
73 500 EUR
Нето цена
2020
Корисна носивост: 32 590 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 10ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61628

Spitzer BSK2738CAL1 / Kippsilo / 38.000 l / Alu-Felgen - полуприколка цистерна
 20
26 550 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2010
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 10ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

Magyar SRMAGD / Drucktank / Heizabar / Sofort - полуприколка цистерна
 11
82 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 27 400 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 17ден

LKW Lasic GmbH

15

Германија, München

Идентификација 215

Lag DS A95210 Aluminium Tank *1-Kammer/23m³/ADR - полуприколка цистерна
 20
14 990 EUR
Нето цена
1995
3-оски
Корисна носивост: 27 140 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 23ден

Noor Automobile

Германија, Mühlheim am Main

Идентификација j419 , 6795076

Magyar Maisonneuve , 28/4 - 2 Stueck - полуприколка цистерна
 4
19 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

2002
3-оски

Онлајн: 25ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

 SEKA High-Line Lebensmitteltank-Auflieger - полуприколка цистерна
 13
44 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

2019
3-оски
Корисна носивост: 32 050 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 25ден

Scania Vertrieb und Service GmbH, Scania Used Vehicles Center Hamburg

S

Германија, 22113 Hamburg

Идентификација UVH210229

Feldbinder KIP 60.3, Kippsilo, 60m³ ADR GGVS - полуприколка цистерна
 14
22 600 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2008
3-оски
Корисна носивост: 32 800 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 27ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62497

Spitzer SK2760 CAL GGVS - полуприколка цистерна
 7
13 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2004
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Greiwing logistics for you GmbH

12

Германија, Greven

1 2 3 7   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.