Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Тип

Полуприколка цистерна

Година

1980

Земја

Германија

Телефон

+492214714......

Онлајн: 1мес 23ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендMEIERLING
Година на производство1980
Состојбадобра
Бојабела

Опис


Used cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer

for nitrogen, LIN, Stickstoff, Cryo

Working pressure 15 bar

6000-9000 m3/h

EU export

Огневой газовый (пропан/бутан) испаритель азота для сжиженного азота. 

We have also other tankers for

Sauerstoff, Argon, Stickstoff, Methane, Kohlensaure

LIN, LOX, LAR, LNG und CO2,

argon, oxygen, nitrogen and carbon dioxide.

Please, ask for these offers separately.

Побарајте подетални информации

Продавач

Eurasia Project Management GmbH

Eurasia Project Management GmbH

location_on

Germany, Annostr. 46 , 50678, Cologne, Germany

phone_iphone+492214714...
access_time

Локално време на дилерот — 16:38

Лица за контакт

Dr. Mark Frenkel

Dr. Mark Frenkel

Deutsch, English, Русский

+49 221 47...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.