Слични понуди

Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp
Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp
1997, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
19 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp, 1997
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp
Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp
1997, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
19 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp, 1997
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 37.4 m3 / 7 comp / ADR 04/2020
Magyar Fuel tank inox 37.4 m3 / 7 comp / ADR 04/2020
1998, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
19 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 37.4 m3 / 7 comp / ADR 04/2020, 1998
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 35.3 m3 / 3 comp + pump / ADR 04/2020
Magyar Fuel tank inox 35.3 m3 / 3 comp + pump / ADR 04/2020
1998, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
17 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 35.3 m3 / 3 comp + pump / ADR 04/2020, 1998
Полуприколка цистерна Magyar Chemical / ACID tank inox 38 m3 / 3 comp
Magyar Chemical / ACID tank inox 38 m3 / 3 comp
1994, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
17 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical / ACID tank inox 38 m3 / 3 comp, 1994
Полуприколка цистерна Magyar Bitumen tank inox 31 m3 / 1 comp
Magyar Bitumen tank inox 31 m3 / 1 comp
1998, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
17 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Bitumen tank inox 31 m3 / 1 comp, 1998
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp
Magyar Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp
1998, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
17 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 34 m3 / 1 comp, 1998
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp, 1991
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp
Magyar Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp
1992, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
15 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 34 m3 / 4 comp, 1992
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp.
Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp.
1991, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
12 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 33 m3 / 4 comp., 1991
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 4 comp
Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 4 comp
1992, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
16 000 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 31 m3 / 4 comp, 1992
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 35 m3 / 4 comp
Magyar Chemical tank inox 35 m3 / 4 comp
1996, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
19 500 EUR
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 35 m3 / 4 comp, 1996

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp / ADR valid 01/2020

Бренд MAGYAR
Идентификација O049696
Година на производство 1998
VIN VF9SR34F2W0049696
Дата на прва регистрација 29.05.1998
Нето тежина 6 360 kg
Бруто тежина 38 000 kg
Должина 11 700 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 3 650 mm
ADR
Локација Холандија, Hoogerheide
Мотор/погонска група
 • работен притисок: 0.06 MPa
Шасија/суспензија
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: Smb
 • висина на шасија: 1 000 mm
 • сопирачки: тапан
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: Axle 1: 385/65R22.5, Axle 2: 385/65R22.5, Axle 3: 385/65R22.5
Тело/надградба
 • за транспорт на: гориво
 • материјал на тело: нерѓосувачки челик
 • волумен на резервоар: 38 480 L
 • број на прегради на резервоарот: 8, 6240; 4160; 3120; 2080; 4160; 5200; 6240; 7280
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp / ADR valid 01/2020

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": полуприколка цистерна Magyar Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp / ADR valid 01/2020

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.