Полуприколки цистерни MAGYAR

Резултати пронајдени: 99

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки цистерни
 • Бренд (1)
  MAGYAR
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка цистерна Magyar Food tank inox 28.5 m3 / 4 comp + pump
20
Полуприколка цистерна
Magyar Food tank inox 28.5 m3 / 4 comp + pump
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: храна
Број на оски: 3-оски
Волумен на резервоар: 28500 L
24 000  EUR
Онлајн: 1час 34мин
Полуприколка цистерна Magyar 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
7
Полуприколка цистерна
Magyar 3 AXLE FOOD TANK TRAILER
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1996
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31305 kg
Бруто тежина: 39000 kg
11 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Полуприколка цистерна Magyar 3 comp. 50.000 ltr 3 axles 24v Elektr. Heating 3 comp. 50.000 Ltr. Chemie ADR
1
20
Полуприколка цистерна
Magyar 3 comp. 50.000 ltr 3 axles 24v Elektr. Heating 3 comp. 50.000 Ltr. Chemie ADR
BAS World
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 2003
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 24150 kg
Бруто тежина: 34000 kg
12 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Полуприколка цистерна Magyar MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp /
1
19
Полуприколка цистерна
Magyar MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / 1 Comp /
BAS World
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
12 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна Magyar MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / Food / 1 Comp / Isolated
1
20
Полуприколка цистерна
Magyar MEA/3304 3 axles 28.000 Ltr / Food / 1 Comp / Isolated
BAS World
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
12 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна Magyar Trailer for liquid 29000 liter, Belgium Trailer,
12
Полуприколка цистерна
Magyar Trailer for liquid 29000 liter, Belgium Trailer,
Heisterkamp Used Trucks B.V.
Холандија
Година на производство: 2009
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29590 kg
Бруто тежина: 39000 kg
10 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Полуприколка цистерна Bata MAGYAR
20
Полуприколка цистерна
Bata MAGYAR
BATA CISTERNE SRL
Италија
За транспорт на: храна
Година на производство: 2001
Број на оски: 3-оски
Прашајте за цена
Онлајн: 5ден
Полуприколка цистерна Magyar Silo
0
Полуприколка цистерна
Magyar Silo
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1987
Корисна носивост: 26620 kg
Бруто тежина: 34000 kg
12 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 6ден
Полуприколка цистерна Magyar sr34b2
7
Полуприколка цистерна
Magyar sr34b2
CEFIN TRUCKS
Романија
Година на производство: 2008
Број на оски: 3-оски
29 900  EUR
Онлајн: 7ден
Полуприколка цистерна Magyar 3 axles 28.000 Ltr / Isolated / 1 Comp / Food
1
20
Полуприколка цистерна
Magyar 3 axles 28.000 Ltr / Isolated / 1 Comp / Food
BAS World
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
12 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Полуприколка цистерна MAGYAR X
8
Полуприколка цистерна
MAGYAR X
SWENSKA POWERHOUSE
Полска
За транспорт на: храна
Година на производство: 2006
37 040  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна MAGYAR L4BH
6
Полуприколка цистерна
MAGYAR L4BH
SWENSKA POWERHOUSE
Полска
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 2001
30 210  EUR
Нето цена
Онлајн: 15ден
Полуприколка цистерна Magyar 3 axles 34.000 Ltr Liftachse 2x Lenkachse 1 Comp.
1
20
Полуприколка цистерна
Magyar 3 axles 34.000 Ltr Liftachse 2x Lenkachse 1 Comp.
BAS World
Холандија
За транспорт на: храна
Година на производство: 2011
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 34380 kg
Бруто тежина: 43500 kg
26 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 22ден
Полуприколка цистерна Magyar Tank
19
Полуприколка цистерна
Magyar Tank
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1991
Корисна носивост: 27600 kg
Бруто тежина: 34000 kg
9 500  EUR
Нето цена
Онлајн: 22ден
Полуприколка цистерна Magyar Tank
20
Полуприколка цистерна
Magyar Tank
TheTruckCompany
Белгија
Година на производство: 1985
Корисна носивост: 25680 kg
Бруто тежина: 32000 kg
8 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 23ден
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 34.6 m3 / 1 comp
20
Полуприколка цистерна
Magyar Chemical tank inox 34.6 m3 / 1 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 1994
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 34650 L
13 500  EUR
Онлајн: 23ден
Полуприколка цистерна Magyar Chemical tank inox 57.5m3 / 3 comp
20
Полуприколка цистерна
Magyar Chemical tank inox 57.5m3 / 3 comp
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 1994
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 57500 L
14 500  EUR
Онлајн: 23ден
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
20
Полуприколка цистерна
Magyar Fuel tank alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 43260 L
24 000  EUR
Онлајн: 1мес 1ден
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
20
Полуприколка цистерна
Magyar Fuel tank alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2006
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 43260 L
24 000  EUR
Онлајн: 1мес 1ден
Полуприколка цистерна Magyar Fuel tank alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
20
Полуприколка цистерна
Magyar Fuel tank alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2007
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 38000 kg
Волумен на резервоар: 43260 L
24 000  EUR
Онлајн: 1мес 1ден
Страница 1 од 5
Резултати пронајдени: 99
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.