Нов полуприколка цистерна LIDER TRAILER 2022 MODEL NEW(MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )

picture_as_pdf

23 000 EUR

Нето цена

Тип

Нов полуприколка цистерна

Година

2022

Земја

Турција

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 1мес 7ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Број на огласLider Trailer
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7500 kg
Бруто тежина47500 kg
Корисна носивост48000 kg
Должина10500 mm
Ширина2550 mm
Висина3900 mm
Капацитет40 m³
Хидраулика
ADR
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Предни гуми1310
Задни гуми1310, 1310
Гуми385/65 R 22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Turkey, İstanbul

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 03:32


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.