Нов полуприколка цистерна LIDER NEW ciment remorque 2022 YEAR (MANUFACTURER COMPANY)

picture_as_pdf

Тип

Нов полуприколка цистерна

Година

2022

Земја

Франција

Телефон

+90-505355......

Објавено: 3мес 15ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Број на огласLIDER 2022
Година на производство2022
VIN2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Должина8550 mm
Ширина2550 mm
Висина2850 mm
Капацитет34 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R22,5 tyres 6 Units
Резервно тркало
Лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Материјал на телоалуминиум
Мерач
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.4 
starstarstarstarstar
location_on

France

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 23:53


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.