Нов полуприколка цистерна LIDER NEW 2022 YEAR LIDER TRAILER

picture_as_pdf

Тип

Нов полуприколка цистерна

Година

2022

Земја

Романија

Телефон

+90-505355......

Објавено: 18ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Број на огласLIDER 2022 MODEL NEWS FROM MANUF
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Бруто тежина7045 kg
Корисна носивост45000 kg
Должина10500 mm
Ширина2550 mm
Висина3600 mm
Капацитет38 m³
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватLIDER 1453
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми1310
Задни гуми1310, 1310
Гуми385/65 R 22.5
Нови гуми
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Материјал на телоалуминиум
Мерач
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

we are manufacturer of all types semi trailer & tanker in TURKEY,

Please contact with us for our available stocks and offers.

show contacts

show contacts

show contacts

Mobile:show contacts

Whatsapp & Viber - 7/ 24 contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Romania, București

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 20:40


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.