Нов полуприколка цистерна LIDER 2023 year NEW directly from manufacturer compale stock any ready

picture_as_pdf

58 000 EUR

Нето цена

Тип

Нов полуприколка цистерна

Година

2023

Земја

Турција

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 1мес 10ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2023
Ново
Состојбанова
ADR
Бојацрна, бела, црвена, сина, портокалова, кафена, сива
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Телескопска рамка
Број на оски3-оски
Подигање на оска
Сопирачкитапан
Централно подмачкување
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Предни гуми385/65 R 22,5
Задни гуми385/65 R 22,5, 385/65 R 22,5
Резервно тркало
Тело/надградба
Број на прегради на резервоарот5, 9000 l, 9000 l, 9000 l, 9000 l, 9000 l
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

Lider trailer manufacturer of all type semi trailer & tanker in Turkey.

You can get oreder directly to manufacturer factory;

contacts: show contacts

show contacts

show contacts

show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.3 
starstarstarstarstar
location_on

Turkey, Büyük kayacık OSB mahallesi 508 sok no 8/1

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 02:56


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.