Нов полуприколка цистерна LIDER 2022 MODEL NEW CEMENT TANKER

picture_as_pdf

24 500 EUR

Цена без ДДВ

Тип

Нов полуприколка цистерна

Година

2022

Земја

Србија

Телефон

+90-505355......

LIDER на лизинг

Објавено: 2мес 17ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендLIDER
Година на производство2022
Ново
Состојбанова
Нето тежина7000 kg
Бруто тежина55000 kg
Корисна носивост48000 kg
Должина11000 mm
Ширина2550 mm
Висина3900 mm
Капацитет40 m³
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватBPW ECO Plus 2
Подигање на оска
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
EBS - електронски систем за сопирање
Предни гуми385 /65 R22,5
Задни гуми385 /65 R22,5, 385 /65 R22,5
Гуми385/65 R 22.5
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Материјал на телоалуминиум
Држач за резервно тркало
Доплнително
Гаранција
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

All type trailer & tanker manufacurer

Best Price -Best Quality

You can contact with us to visit our foctory and check products in stock.

Available ready products for shipment.

show contacts

Contact:show contacts Viber- Whatsapp - show contacts

Побарајте подетални информации
Продавач

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

4.4 
starstarstarstarstar
location_on

Serbia

phone_iphone
language

www.lidertrailer.com

access_time

Локално време на дилерот — 00:43


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI

t1 test unit Полуприколка

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.