Нов полуприколка цистерна за транспорт на цемент LIDER 2020 YEAR NEW BULK CEMENT from manufacturer

Онлајн: 1мес 17ден

Бренд LIDER
Идентификација 420001
Година на производство 2020
Ново
Состојба нова
Нето тежина 6 500 kg
Бруто тежина 56 500 kg
Корисна носивост 50 000 kg
Капацитет 43 m³
Локација Турција, İstanbul
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 1 310
 • задни гуми: 1310, 1310
 • гуми: 385/65 R 22,5
 • резервно тркало
 • лесни алуминиумски тркала
Тело/надградба
 • за транспорт на: цемент
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Опрема
 • воздушна платфома: Aerial platform
16000 EUR
16 000
EUR
 • 985 030 MKD
 • 18 744 USD

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 3 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
09:44
16 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER)
LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER)
2020, 3-оски
Турција, Konya
16 889 EUR
Полуприколка цистерна LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER), 2020
Полуприколка цистерна LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
17 500 EUR
Полуприколка цистерна LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER, 2020
Полуприколка цистерна LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2021, 3-оски
Турција, Konya
17 000 EUR
Полуприколка цистерна LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2021
Полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod
EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod
2020, 3-оски
Панама
15 791 EUR
Полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod, 2020
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
2019, 3-оски
Холандија, Schiedam
20 500 EUR
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer, 2019
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
2019, 3-оски
Холандија, Schiedam
20 500 EUR
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer, 2019
Полуприколка цистерна OKT Cement bulk
OKT Cement bulk
2007, 3-оски
Белгија, Wingene
15 850 EUR
Полуприколка цистерна OKT Cement bulk, 2007
Полуприколка цистерна FILLIAT Cement bulk
FILLIAT Cement bulk
1991, 3-оски
Белгија, Wingene
8 850 EUR
Полуприколка цистерна FILLIAT Cement bulk, 1991
Полуприколка цистерна Feldbinder Cement bulk
Feldbinder Cement bulk
2005, 3-оски
Белгија, Wingene
14 850 EUR
Полуприколка цистерна Feldbinder Cement bulk, 2005
Полуприколка цистерна Feldbinder Cement bulk
Feldbinder Cement bulk
2001, 3-оски
Белгија, Wingene
9 850 EUR
Полуприколка цистерна Feldbinder Cement bulk, 2001
Полуприколка цистерна SPITZER Cement bulk
SPITZER Cement bulk
1998, 3-оски
Белгија, Wingene
9 350 EUR
Полуприколка цистерна SPITZER Cement bulk, 1998
Полуприколка цистерна SPITZER Cement bulk
SPITZER Cement bulk
1989, 3-оски
Белгија, Wingene
7 850 EUR
Полуприколка цистерна SPITZER Cement bulk, 1989

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.