Нов полуприколка цистерна за транспорт на цемент LIDER 2020 MODELS YEAR NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER)

Онлајн: 2мес 26ден

Бренд LIDER
Година на производство 2020
Ново
Состојба нова
Нето тежина 7 500 kg
Бруто тежина 47 500 kg
Корисна носивост 40 000 kg
Капацитет 40 m³
Локација Турција, İstanbul
Телефон +90-5053...
Шасија/суспензија
 • суспензија: федер
 • број на оски: 3-оски
 • оските прават: BPW ECO Plus 2
 • подигање на оска
 • сопирачки: тапан
 • централно подмачкување
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • EBS - електронски систем за сопирање
 • предни гуми: 385/65R/22.5
 • задни гуми: 385/65/R22.5, 385/65R/22.5
 • гуми: 385/65 R22,5 tyres 6 Units
 • резервно тркало
 • двојни тркала
Тело/надградба
 • за транспорт на: цемент
 • кутија за алат
 • држач за резервно тркало
Опрема
 • воздушна платфома: Aerial platform
Доплнително
 • достапни единици: 5
16889 EUR
16 889
EUR
 • 1 041 139 MKD
 • 20 105 USD

Продавач
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI
LIDER LOWBED ARACUSTU EKIPMANLARI INSAAT SANAYI Турција
Повеќе од 3 години со Truck1
L LİDER овластен дилер
Локално време на дилерот
11:57
16 889
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER )
2021, 3-оски
Турција, Konya
17 000 EUR
Полуприколка цистерна LIDER 2021 MODEL NEW (MANUFACTURER COMPANY LIDER TRAILER & TANKER ), 2021
Полуприколка цистерна LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
17 500 EUR
Полуприколка цистерна LIDER NEW 2020 CEMENT TANKER TRAILER, 2020
Полуприколка цистерна LIDER 2020 YEAR NEW BULK CEMENT from manufacturer
LIDER 2020 YEAR NEW BULK CEMENT from manufacturer
2020, 3-оски
Турција, Konya
16 000 EUR
Полуприколка цистерна LIDER 2020 YEAR NEW BULK CEMENT from manufacturer, 2020
Полуприколка цистерна SINAN TANKER TRAILER SILO BULK CEMENT TANKER TRAILER
SINAN TANKER TRAILER SILO BULK CEMENT TANKER TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка цистерна SINAN TANKER TRAILER SILO BULK CEMENT TANKER TRAILER, 2020
Полуприколка цистерна OZGUL LPG TANKER SEMI TRAILER
OZGUL LPG TANKER SEMI TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка цистерна OZGUL LPG TANKER SEMI TRAILER, 2020
Полуприколка цистерна OZGUL FUEL TANKER SEMI TRAILER
OZGUL FUEL TANKER SEMI TRAILER
2020, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка цистерна OZGUL FUEL TANKER SEMI TRAILER, 2020
Полуприколка цистерна EMIRSAN V TYPE BULKER TRAILER 2020 MADE MANUFACTURER
EMIRSAN V TYPE BULKER TRAILER 2020 MADE MANUFACTURER
2020, 2-оски
Турција, Konya
12 000 EUR
Полуприколка цистерна EMIRSAN V TYPE BULKER TRAILER 2020 MADE MANUFACTURER, 2020
Полуприколка цистерна OZGUL GAS TANKER SEMI TRAILER
OZGUL GAS TANKER SEMI TRAILER
2019, 3-оски
Турција, Konya
Полуприколка цистерна OZGUL GAS TANKER SEMI TRAILER, 2019
Полуприколка цистерна EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer
EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer
2019, 4-оски
Турција, Konya
21 000 EUR
Полуприколка цистерна EMIRSAN 4 Axle Cement Tanker Trailer, 2019
Полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod
EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod
2020, 3-оски
Панама
15 540 EUR
Полуприколка цистерна EMIRSAN Cement Trailer From Manufacturer , Direct from Factory .2020 Mod, 2020
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
2019, 3-оски
Холандија, Schiedam
19 900 EUR
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer, 2019
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer
2019, 3-оски
Холандија, Schiedam
19 900 EUR
Полуприколка цистерна Lider UNUSED 2019 LIDER LD07 Tri/A Cement Pneumatic Bulk Trailer, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.