Полуприколки цистерни LAG

Резултати пронајдени: 65

Сортирај според
  
Резултати по страница
  

Филтрирај резултатиИсчисти сė

 • Тип (1)
  Полуприколки цистерни
 • Бренд (1)
  LAG
 • Земја на продавачот
 • Состојба
 • Аукција, изнајмување
 • Цена, EUR
 • Година
 • Број на оски
 • За транспорт на
 • Корисна носивост, kg
 • Бруто тежина, kg
Полуприколка цистерна LAG SteelTank - Mesttank
13
Полуприколка цистерна
LAG SteelTank - Mesttank
P. Mostert Import-Export B.V.
Холандија
Година на производство: 1994
Број на оски: 2-оски
Корисна носивост: 31200 kg
Бруто тежина: 39000 kg
3 950  EUR
Нето цена
Онлајн: 7час 45мин
Полуприколка цистерна LAG 3 AXLE FUEL TANK 47.800 LTR
11
Полуприколка цистерна
LAG 3 AXLE FUEL TANK 47.800 LTR
Van Schaften Trucks Import Export
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2010
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 36400 kg
Бруто тежина: 42500 kg
21 000  EUR
Нето цена
Онлајн: 2ден
Полуприколка цистерна LAG Fuel 47600 litres, 6 Comp, 2 liquide counters
7
Полуприколка цистерна
LAG Fuel 47600 litres, 6 Comp, 2 liquide counters
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2002
Корисна носивост: 35540 kg
Бруто тежина: 42500 kg
18 800  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна LAG Fuel 50300 Liter, 5 Comp, 2 Liquid counters
9
Полуприколка цистерна
LAG Fuel 50300 Liter, 5 Comp, 2 Liquid counters
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2003
Корисна носивост: 36700 kg
Бруто тежина: 43000 kg
19 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 3ден
Полуприколка цистерна LAG Bitum 34000 Liter
10
Полуприколка цистерна
LAG Bitum 34000 Liter
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2009
Корисна носивост: 33330 kg
Бруто тежина: 40000 kg
29 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 4ден
Полуприколка цистерна LAG 0-22-PT 1 Axle NL-Trailer / 25.200 Ltr / 4 Comp / Pumpe
1
20
Полуприколка цистерна
LAG 0-22-PT 1 Axle NL-Trailer / 25.200 Ltr / 4 Comp / Pumpe
BAS World
Холандија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2001
Број на оски: 1-оски
Корисна носивост: 19050 kg
Бруто тежина: 23000 kg
12 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Полуприколка цистерна LAG 0-3-39 CN NL-Trailer 3 Comp ADR 32.600ltr
1
20
Полуприколка цистерна
LAG 0-3-39 CN NL-Trailer 3 Comp ADR 32.600ltr
BAS World
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31100 kg
Бруто тежина: 39000 kg
17 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 11ден
Полуприколка цистерна L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
20
Полуприколка цистерна
L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: брашно
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 61000 L
10 000  EUR
Онлајн: 23ден
Полуприколка цистерна LAG 0-3-40 02 NL-Trailer / 63 m3 / 1 Comp / Kipanlage Elektr.+Hydr.
1
20
Полуприколка цистерна
LAG 0-3-40 02 NL-Trailer / 63 m3 / 1 Comp / Kipanlage Elektr.+Hydr.
BAS World
Холандија
Година на производство: 2003
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33100 kg
Бруто тежина: 40000 kg
10 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 24ден
Полуприколка цистерна LAG O-3-40CL - 4 COMP - 35.000LTR
9
Полуприколка цистерна
LAG O-3-40CL - 4 COMP - 35.000LTR
Nebim Used Trucks
Холандија
Година на производство: 1990
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 30180 kg
Бруто тежина: 38000 kg
14 400  EUR
Онлајн: 1мес 3ден
Полуприколка цистерна LAG 41000 L - 6 compartimenten
9
Полуприколка цистерна
LAG 41000 L - 6 compartimenten
TR-D TRUCKS
Белгија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2003
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 31880 kg
Бруто тежина: 39000 kg
20 750  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 6ден
Полуприколка цистерна L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
20
Полуприколка цистерна
L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: брашно
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 61000 L
10 000  EUR
Онлајн: 1мес 20ден
Полуприколка цистерна LAG Fuel 40000 Liter, 5 Compartments
8
Полуприколка цистерна
LAG Fuel 40000 Liter, 5 Compartments
JB Trading b.v.
Холандија
Година на производство: 2001
Корисна носивост: 32860 kg
Бруто тежина: 39000 kg
17 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 1мес 27ден
Полуприколка цистерна LAG O-3-39 CN ADR / Chemie / 3 comp / 32.500ltr
1
19
Полуприколка цистерна
LAG O-3-39 CN ADR / Chemie / 3 comp / 32.500ltr
BAS World
Холандија
За транспорт на: хемикалии
Година на производство: 1998
Број на оски: 3-оски
17 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 2мес 18ден
Полуприколка цистерна L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
20
Полуприколка цистерна
L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: брашно
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 61000 L
10 000  EUR
Онлајн: 2мес 20ден
Полуприколка цистерна L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
20
Полуприколка цистерна
L.A.G. Powder tank alu 61 m3 (tipping)
Dingemanse B.V.
Холандија
За транспорт на: брашно
Година на производство: 1999
Број на оски: 3-оски
Бруто тежина: 39000 kg
Волумен на резервоар: 61000 L
10 000  EUR
Онлајн: 2мес 20ден
Полуприколка цистерна LAG 32 M3 Levensmiddelen tank 1 Kamer TOP CONDITIE 2020!!! DIRECT LEVERBAAR
7
Полуприколка цистерна
LAG 32 M3 Levensmiddelen tank 1 Kamer TOP CONDITIE 2020!!! DIRECT LEVERBAAR
BEMO MEIJEL B.V.
Холандија
Година на производство: 2020
Корисна носивост: 36600 kg
Бруто тежина: 43000 kg
65 250  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 2ден
Полуприколка цистерна LAG Tank 45400 liter
12
Полуприколка цистерна
LAG Tank 45400 liter
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2005
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33050 kg
Бруто тежина: 39000 kg
24 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 4ден
Полуприколка цистерна LAG 0-3-40 02 NL-Trailer / 61.000 Ltr / 1 Comp / Kipanlage
1
18
Полуприколка цистерна
LAG 0-3-40 02 NL-Trailer / 61.000 Ltr / 1 Comp / Kipanlage
BAS World
Холандија
Година на производство: 2003
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33100 kg
Бруто тежина: 40000 kg
10 400  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 5ден
Полуприколка цистерна LAG Tank 45400 liter
12
Полуприколка цистерна
LAG Tank 45400 liter
Degroote Trucks & Trailers
Белгија
За транспорт на: гориво
Година на производство: 2005
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 33050 kg
Бруто тежина: 39000 kg
24 850  EUR
Нето цена
Онлајн: 3мес 5ден
Страница 1 од 4
Резултати пронајдени: 65
Пребарувањето е зачувано!

t1test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.