Полуприколка цистерна за транспорт на гас/LPG KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen

Онлајн: 2год

Бренд KLAESER
Година на производство 1992
Дата на прва регистрација 01.06.1992
Нето тежина 10 500 kg
Бруто тежина 33 000 kg
Корисна носивост 22 500 kg
Капацитет 30 m³
ADR
Боја бела
Локација Германија, Köln
Телефон +492214...
Шасија/суспензија
  • суспензија: воздух
  • број на оски: 3-оски
  • оските прават: BPW
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
  • EBS - електронски систем за сопирање
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • пумпа
  • мерач

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
07:14
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank, 1990
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff.
1989, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна KLAESER GAS, Cryo, Oxygen, Argon, Nitrogen, Stickstoff., 1989
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer
1980, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA cryogenic Gas fired Nitrogen vaporizer, 1980
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic
1980
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна MEIERLING Gas fired Nitrogen vaporizer cryo, cryogenic, 1980
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
1989, 3-оски
Германија, Cologne
17 500 EUR
Полуприколка цистерна AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr, 1989
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1990, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1990
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1981, 1-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна Robine CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1981
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
1991, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 1991
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI
1990, 3-оски
Германија, Cologne
Полуприколка цистерна AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, SATRI, 1990
Полуприколка цистерна Acerbi Gas tank steel 55 m3
Acerbi Gas tank steel 55 m3
1992, 3-оски
Холандија, Hoogerheide
29 000 EUR
Полуприколка цистерна Acerbi Gas tank steel 55 m3, 1992
Полуприколка цистерна Gofa LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
Gofa LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L
1992, 3-оски
Холандија, Alkmaar
17 500 EUR
Полуприколка цистерна Gofa LPG GPL propane butane gas gaz 50.000 L, 1992
Полуприколка цистерна 1992 Mercedes 1717
1992 Mercedes 1717
1992, 146 749 km
Обединето Кралство, Dromore
Полуприколка цистерна 1992 Mercedes 1717, 1992

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.