Полуприколки цистерни KÄSSBOHRER


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kässbohrer SSK-60,Kippsilo, 60m³, Luft-Lift, BPW-Achsen  - полуприколка цистерна
 16
47 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2018
3-оски
Корисна носивост: 32 640 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI80895

Kässbohrer STN LC 30 Tank - полуприколка цистерна
 12
46 800 EUR
Нето цена
2019

Онлајн: 1ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC54356

Kässbohrer SSK-52 *Kippsilo/52m³/1-Kammer/ADR  - полуприколка цистерна
 20
11 990 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2000
3-оски
Корисна носивост: 27 200 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 2ден

Noor Automobile

Германија, Mühlheim am Main

Идентификација A62 , 1K94339

KASSBOHRER 35 m - полуприколка цистерна
 4
13 830 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2007

Онлајн: 3ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Miechów

Kässbohrer SSL 35/12-27 - 35m3 - (Cement) Silo - Onderlosser - BE papers - goede staat - полуприколка цистерна
 17
7 450 EUR
Нето цена
2001
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 5ден

M.J.C. TRUCKS & MACHINERY

10

Белгија, Pelt

KASSBOHRER 35 m - полуприколка цистерна
 5
25 640 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2015

Онлајн: 12ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Miechów

Kässbohrer SSK-52 *Kippsilo/52m³/1Kammer/ADR  - полуприколка цистерна
 20
13 490 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2005
3-оски
Корисна носивост: 29 300 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 19ден

Noor Automobile

Германија, Mühlheim am Main

Идентификација A30 , 1520477

Kaessbohrer SILOS L1S0R123KO7 - полуприколка цистерна
 5
46 500 EUR
2020

Онлајн: 21ден

ECO SP Z OO SPOLKA KOMANDYTOWA

Полска, Gdynia

Kässbohrer SSL 35 M3 Bulksilo . - полуприколка цистерна
 20
30 950 EUR
Нето цена
2020
3-оски
Корисна носивост: 34 490 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Boonstra Schadevoertuigen B.V.

Холандија, Drachten

Идентификација 51092705

KASSBOHRER 2021 (NEW) ADR 5 EYES ALUX RIM ALUMINUM - полуприколка цистерна
 20
63 000 EUR
Ново
2021
3-оски

Онлајн: 1мес 16ден

ERCAL TRUCKS

Турција, Ankara

Kässbohrer SSK 46 - полуприколка цистерна
 19
13 500 EUR
Нето цена
2008
3-оски
Корисна носивост: 32 880 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

G.A. Den Otter

15

Белгија, Meer

Идентификација 0016402

KASSBOHRER 2021 (NEW) ADR 5 EYES ALUX RIM ALUMINUM - полуприколка цистерна
 18
63 000 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на гориво

Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 39 400 kg
Бруто тежина: 78 400 kg

Онлајн: 1мес 21ден

ERCAL TRUCKS

Турција, İSTANBUL

Kässbohrer SSK-52 D/BW/02/-018-T*Kippsilo/1Kammer 52m³/ADR  - полуприколка цистерна
 20
13 490 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2005
3-оски
Корисна носивост: 29 300 kg
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1мес 28ден

Noor Automobile

Германија, Mühlheim am Main

Идентификација sul241 , 1520479

Kässbohrer Tanktrailer - 32000 Liter Inox, Iso, Chipcleaning, Air - полуприколка цистерна
 20
13 999 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на млеко

1996
Корисна носивост: 30 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 2ден

PORSGAARD A/S

Данска, Hedensted

Kässbohrer STN 30 Tank - полуприколка цистерна
 17
79 900 EUR
Нето цена

Онлајн: 2мес 3ден

TheTruckCompany

16

Белгија, Hooglede

Идентификација TC15340

KASSBOHRER PİLOT 2 EYES ALUMINUM SILOBAS TRAILER - полуприколка цистерна
 20
30 250 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2017
3-оски

Онлајн: 2мес 7ден

ERCAL TRUCKS

Турција, İSTANBUL

Kässbohrer SSK 40/3 - 40m3 / Liftachse / Kippsilo /NEW  - полуприколка цистерна
 20
56 450 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2021
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 15ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

KASSBOHRER SSK TA 40 m3 sklápěcí silo tříosý - полуприколка цистерна
 20
43 500 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2018
1-оски
Корисна носивост: 33 720 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2мес 19ден

AUTOMARKET TRUCKS s.r.o.

9

Чешка република, Holubice

Идентификација 21014

Kässbohrer STB 41/10-24 41000 liter 6 comp /TELWERK-COMPTEUR-COUNTING - полуприколка цистерна
 8
14 250 EUR
Нето цена
1997
3-оски
Корисна носивост: 31 700 kg
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес 24ден

OPTIMA TRUCKS bvba

Белгија, GENK

Идентификација 900232

KASSBOHRER 2016 PİLOT 2 EYES ALUMINUM SILOBAS TRAILER - полуприколка цистерна
 20
28 250 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2016
3-оски
Корисна носивост: 35 000 kg

Онлајн: 3мес 16ден

ERCAL TRUCKS

Турција, İSTANBUL

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.