Полуприколки цистерни FELDBINDER


Реклама

говорим по-русски

www.dingemanse.nl

+31 164612460

   Страница 1 од 9 1/9   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 9
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 19час 44мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07878

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 10
6 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 21час 52мин

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07906

Feldbinder ZVVZ Gülle 31m³ Liftachse, Vogelsang  - полуприколка цистерна
 15
32 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2014
3-оски
Корисна носивост: 30 170 kg
Бруто тежина: 35 500 kg

Онлајн: 2ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 62636

Feldbinder Food / Tank Heating / 32.500Ltr. / 1 Comp. - полуприколка цистерна
 18
22 800 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

2001
3-оски

Онлајн: 2ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70148009

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 10
7 900 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07733

Feldbinder KIP63.3 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage - полуприколка цистерна
 18
10 400 EUR
Нето цена
2001
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147979

Feldbinder KIP63.3 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage - полуприколка цистерна
 18
10 400 EUR
Нето цена
2001
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147981

Feldbinder KIP63.3 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage - полуприколка цистерна
 18
10 400 EUR
Нето цена
2001
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147982

Feldbinder EUT 40.3 / Alu-Felgen / 40.000 l / Lenkachse  - полуприколка цистерна
 20
33 950 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на силоси

2013
3-оски
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 7ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 8
7 900 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07763

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 8
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07783

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 8
7 900 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 7ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07736

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 9
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07824

Feldbinder Kip 63.3 NL-Trailer / 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage - полуприколка цистерна
 18
10 400 EUR
Нето цена
2000
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147977

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 9
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07850

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 9
7 900 EUR
Нето цена
2000
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07708

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 8
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07830

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 9
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07895

Feldbinder Silo Silo / Bulk, 63000 liter, 63 M3 - полуприколка цистерна
 9
7 900 EUR
Нето цена
2001
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9ден

JB Trading b.v.

8

Холандија, Ede

Идентификација F07781

Feldbinder Kip 63.3 3 axles NL-Trailer / 63.000 Ltr / 1 / Kipanlage - полуприколка цистерна
 16
10 400 EUR
Нето цена
2000
3-оски
Корисна носивост: 32 400 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 9ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70147976

1 2 3 9   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.