Хм, се чини ставка продадена

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN W Type Cement Tanker Trailer from Factory

Нов полуприколка цистерна EMIRSAN W Type Cement Tanker Trailer from Factory

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Нето тежина8000 kg
Бруто тежина47000 kg
Корисна носивост39000 kg
Капацитет37 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватSAF
Подигање на оска
Сопирачкидиск
EBS - електронски систем за сопирање
Гуми385 65 R 22,5
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Кутија за алат
Држач за резервно тркало
Опис

The price is basic . Please let us know the tanker details for last price that you need

t1 test archive

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.