Полуприколка цистерна EMIRSAN FULLY REFURBISHED CEMENT TANKER SEMI TRAILER

picture_as_pdf

picture_as_pdf

8 000 EUR

Тип

Полуприколка цистерна

Година

2021

Земја

Турција

Телефон

+905323846......

Онлајн: 7мес 21ден
 • Карактеристики
 • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Нето тежина7500 kg
Бруто тежина43500 kg
Корисна носивост36000 kg
Капацитет30 m³
Бојабела
Шасија/суспензија
Суспензијафедер/воздух
Број на оски3-оски
Оските праватEMIRSAN
Сопирачкитапан
Гуми385 65 R 22,5, 70 mm
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Опис

If you purchase the product, the entire product will be revised as desired. Axle, body and all other maintenance will be completed and exported

 • 3 axle
 • 2 axle Spring, 1 axle air suspension and Liftable
 • 30 m3 Capacity
 • 2 filler, 1 discharge line
 • All will be a refurbished
 • Побарајте подетални информации
  Продавач

  Emirsan Trailer

  Emirsan Trailer

  location_on

  Turkey, Konya

  phone_iphone
  language

  www.emirsan.com

  access_time

  Локално време на дилерот — 04:48

  Лица за контакт
  ERDEM ÇAY

  ERDEM ÇAY

  +90 554500...


  Контактирајте го продавачот

  Политика за приватност

  t1 test unit

  Додадено во вашите обележувачи!
  Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.